Wpis z mikrobloga

@KawaJimmiego: tak samo jak te z ładnymi ludźmi. kobiety w większości SERIO nie patrzą na wygląd TAK BARDZO, jeśli wybierają partnera. Wokół mnie dużo sytuacji, gdy laska jest serio ładna i wielu przystojnym się podoba, a wybiera takiego hmmm po prostu brzydkiego. Związek kończy się z różnych przyczyn, ale przecież nie z tej, że on jest brzydki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KawaJimmiego: @mamnatopapiery: Ja znam jedną taką dziewczynę. 9/10, mimo to była z grubym kucem 2/10, idealnym uosobieniem "wykop fejs" (nie żartuję). Byli ze sobą jakieś pół roku, ale dziewczyna zaczęła chodzić do przyjaciół na noc . xD Facet nie miał oczywiście nic przeciwko xD x2. Później ze sobą zerwali i dziewczyna związała się z jednym z tych przyjaciół. O dziwo kuc nie był nawet bogaty więc nie wiem co nią
@KawaJimmiego: Sort of. Takie sytuacje (związki) muszą istnieć z prostej przyczyny, że ładnych dziewczyn jest więcej niż przystojnych facetów. Co do tego czy to jest prawdziwa miłość a nie akt desperacji bo nikt lepszy się nie napatoczył to nigdy, najwyżej skok dopaminy i oksytocyny nada emocji w pierwszej fazie związku potem zaczną się wątpliwości i spięcia (myślicie ze w jakich związkach kobiety najbardziej zachowują się jak w #logikarozowychpaskow ?) gdy nadarzy