Wpis z mikrobloga

@Simos: Chyba zależy głównie od studiów. Ja mam podobnie - pół etatu Java + dzienne. Czas jest towarem deficytowym, na pewno nie brałbym drugiej roboty (a już na pewno nie w php). Dociągnę do inżyniera, bo uczę się całkiem ciekawych rzeczy, potem już tylko praca. Poza tym można krytykować studia ile się da (sam to często robię), ale widzę, jak w pracy patrzy się na ludzi po informatyce (zwłaszcza dobrej), a
@nachteil: Może gdybym wcześniej w javie nie robił to by mi się spodobało, ale teraz to nieszczęsne php mnie odrzuca. Chyba faktycznie wykręcę się z tego, polecę jakiś znajomych phpowców.
@Lukigostek: to krótko: Toruń, aktualnie 20h(pisałem, że pół etatu) i wygląda na to, że jednak tak zostanie,15k ( ͡° ͜ʖ ͡°), robotę w javie dostałem po praktykach a php cv->rozmowa->dzień na próbę->ok chcesz pracować to pracuj. Warto zauważyć, że firma od php nigdzie nie wystawiała ofert pacy, jak dostali CV to stwierdzili , że w sumie to by się młody przydał.
@Simos: zależy jaka stawka, jak 20 zł no to chyba tak sobie, co do studii - jak 1 rok to możesz to olać w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na studiach jestem tylko po to żeby ściągać rentę z państwa za #!$%@? się ( ͡° ʖ̯ ͡°)