Wpis z mikrobloga

Zacząłem przygode z Gothic 3, cóż moge powiedzieć na początek, nigdy nie grałem jeszcze w tę część ale pierwsze co się rzuca w oczy to jednak jest grafika, bardzo przyzwyczaiłem się do klimatu jedynki i dwójki, jakby trójka wyglądała podobnie to nic by się nie stało :D Diego zdążył osiwieć płynąć statkiem z Irdorath tutaj, no nie wiem ile czasu oni płyneli, Gorn wygląda jak wygląda, Xardas #!$%@?ł inbe, ale nie będe odgórnie oceniać, pogram i zobacze, mam nadzieje że gra wciągnie i będzie się dało przestawić na jej nowy wygląd. #gothic 3 #gothiczwexem
Pobierz Wextor - Zacząłem przygode z Gothic 3, cóż moge powiedzieć na początek, nigdy nie gra...
źródło: comment_bOk9KX0DyeXyhz2chU7O9i12EphjXKVl.jpg
  • 22
@zajeli-wszystkie-loginy: co qwa ? przecież właśnie w gothicu 3 grafika stoi na bardzo wysokim poziomie i jest to jedna z rzeczy która im się zajebiście udała, nadaje klimatu mocno, co prawda inny niż w 1 i 2 ale nadal bardzo dobry, do tej pory po prostu fajnie się się zatrzymać i popodziwiać widoki
@Wextor: Właśnie skończyłam grać w trójkę i strasznie mi się podobała :D
Trochę traci klimat na tym, że nie trzeba skąpić punktów nauki, ale dla innych może to być plus.
Co do krain i grafiki, Nordmar według mnie ma niesamowity klimat, chyba najbardziej mi się podobał.
Przyjemniej gry :)