Wpis z mikrobloga

#rozdajo nr.3

Dziś otwieram losowanie, w którym do zdobycia jest Supreme Commander 2 na Steam i Dragon Age: Origins Steam Key. W losowaniu biorą udział plusujący ten wpis do godziny 21:00 dnia 15.04. Mogę również oddać Startopię na Steam za najciekawszy moim zdaniem komentarz we wpisie - piszcie w komentarzach co tylko chcecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  • 23
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: kuta pysia pała krysia rozebrała się dla krzysia a ten krzysio był pedałem wolał jasia ruchać w palec ale jasio był zawzięty oddał krzysia nie wziął renty babci swojej ukochanej bo ta była też pedałem
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba:

Makrocefalia (wielkogłowie, z gr. μακρύς = długi + κεφάλη = głowa, ang. macrocephaly) – zaburzenie rozwojowe polegające na obwodzie głowy powyżej 97 centyla dla płci i wieku.


Makrocefalia może wchodzić w skład zespołów wad wrodzonych i chorób genetycznych, może też stanowić izolowaną wadę albo występować izolowanie i rodzinnie. Przyczyną makrocefalii może być wodogłowie.
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: Serial "Gra o tron" od trzech lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach najczęściej piraconych produkcji, ale jego twórcy przyznają, że zupełnie im to nie przeszkadza, bo duże zainteresowanie wśród piratów jest dla nich dobrą reklamą i motywacją do dalszej pracy. Mimo to autorzy serialu tym razem raczej nie będą zadowoleni, bo do sieci wyciekły cztery pierwsze odcinki najnowszego sezonu. Dotychczas w telewizji oficjalnie wyemitowano jedynie pierwszy z nich.
  • Odpowiedz