Wpis z mikrobloga

Masakra ! Nie mialem telewizji w sensie programów telewizyjnych przez 3 lata i było ok bo #internet #konsola i wszystko grało. Teraz sobie założyłem #tv Polsat TVN itp i muszę powiedzieć, ze co oglądam telewizje to szlak mnie trafia i mam ochotę zbudować bunkier i #!$%@? cały świat #!$%@? ale wcześniej puścić jakieś #pdk żeby Ci mądrzejsi ocaleli. Naprawdę #!$%@?ł bym te całe media w powietrze razem z całym rządem naszym i reszta świata, bo zamiast skupić sie na #astronomia to ciagle pierdoła jakieś głupoty żeby tylko swoje głupie prymitywne mordy wykarmić i mieć na nowy samochód. Bede głosował na Mariana Kowalskiego bo wyglada jak kryminalista ale ma podejście prostego człowieka który wie czego chce i nie chce tego co te wszystkie #!$%@? w mediach w których nawet #!$%@? wywiady są układane wcześniejszym scenariuszem.
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
I przepraszam wszystkich których zaspamowalem tagami i krótka wypowiedzia może trochę bez sensu ale chciałem opisać swój #stanumyslu jak najbardziej krótko, bo szlak mnie trafia co na tej planecie sie dzieje mam nadzieje ze tam gdzieś daleko jest jakaś planeta co trzyma sie zasad zdrowego rozsądku
  • Odpowiedz
@areczkie: ja mam tak samo, z pewnych powodów musiałem wrócić na parę miesięcy do domu a tam cały czas chodzi wielkie pudło
szlag mnie trafia, co za bełkot tylko chyba Planete+ i parę podobnych dalej trzymają poziom
przez lata profilowałem sobie przekaz w mediach tak aby się rozwijać i był spokój, teraz czuje jak następuje erozja zwojów
  • Odpowiedz