Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy, co się #!$%@?ło to ja nie wiem (,)

Tak jak wszyscy zamawiałem pojedyncze próbki perfum z yodeyma – wiadomo #cebula we mnie silna jest.
Zamówiłem jedną sztukę na mojego #rozowypasek i zaadresowałem paczkę na jej salon fryzjerski.
Dzisiaj był kurier z 5 kilogramową paczką pełną perfum!
W tym:
24sztuki tych standardowych 15ml
Kilka dużych 100ml
Nieskończona ilość próbek
Ulotki, plakaty stojak na perfumy.

Niestety infolinia nie czynna na weekendzie to niczego się nie dowiem.
Czy ktoś z Was dostał coś takiego? Czy oni myślą, że ja będę to sprzedawał?
Nie obciążą mnie jakimiś kosztami?
Jeśli mogę to wszystko zachować to zrobię niezłe #rozdajo bo taka ilość perfum wystarczy mi do końca życia dla kilku pokoleń.
Poradźcie coś( ͡° ͜ʖ ͡°)

iknife - Mirki, pomocy, co się #!$%@?ło to ja nie wiem (╯︵╰,)

Tak jak wszyscy zama...

źródło: comment_eXGcluXJDbAuRHWAqxRqhYI6WVj162QY.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@iknife: Dziewczyna może skorzystać, dając to klientkom. Klientki będą zadowolone z gratisów do strzyżenia, yodeyma będzie zadowolona, że ma reklamę, dziewczyna też sobie skorzysta. Oni mogli wiedzieć co robią. :) Choć mogli też nie wiedzieć co robią xD
  • Odpowiedz
Jeśli chcecie zrobić taki ładny #cebuladeals to adresujcie paczkę na swoje różowe paski ale jako firma salon fryzjerski/solarium
Może tak wszystkim to wysyłają ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak tak to nie wiedzą co robią ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
skoro zamówiłeś jak wszyscy to nie powinieneś się przejmować. Ja także zamówiłem taką próbkę, dostałem jedną. Ale widzę, że Ty wygrałeś na loterii, także jutro nie masz szans na 40 milionów baksów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz