Wpis z mikrobloga

@pilkarskiefakty_com: nie sądzę
@looklikelance: a wpadłeś na to, że to ja mogłam podróżować i ich poznać na miejscu? Część z nich nawet nigdy w Polsce nie była. Wiem, że wam wszystkie takie wpisy kojarzą się z Polkami, które rozkładają nogi przed erazmusami, ale pudło.
@marsellus1: ale mnie nie chodzi o karaibskie rysy twarzy, ani nawet o 190 cm, część z nich jest mocno przeciętna z twarzy, ale dbają o
@Mr_Przemyslaw: nie to nie jest tak, widzę, że powoli to się zmienia, ale o ile w takiej Francji głowa mi chodziła bez przerwy za fajnymi kolesiami, biegającymi, jeżdżącymi na rolkach, na rowerze, tak w Polsce czasem coś tam mi wpadnie w oko, ale słabo... Zupełnie inaczej niż z kobietami, w Polsce każdego dnia mijam śliczną dziewczynę, we Francji widziałam ich może kilka..
@marsellus1: może zbyt mocno uogólniłam, taka natura kobiet
@slepowzroczny: Byłaś kiedyś w niemcolandii i widziałaś jak się Niemcy ubierają? Ciężko to w ogóle opisać - połączenie adidasów albo sandałów ze skarpetkami, dresowych krótkich spodenek(podciągniętych pod pępek), koszuli w kratę z krótkim rękawem(obowiązkowo wsadzona w spodnie) i czapki z daszkiem to standard. Mówię tutaj o rodowitych Niemcach a nie imigrantach