Wpis z mikrobloga

Za wszystkim stały wszechmocne kuce. Wszędzie Janusz, goronce tu, płomienie tam. Tak przynajmniej nam się wydawało... do czasu kiedy grupa przekroczyła 2tys. członków i nie szło nad tym już zapanować. Okazało się, że to wszystko spisek Reptylian czuwających wężowych istot z Nibiru Planety X. Przepraszam @marianbaczal że Ci na początku nie uwierzyłem (,) #afera #4konserwy

  • 18
  • Odpowiedz
@Velati: ciężko być prorokiem we własnym kraju. Nie od dzisiaj wiadomo, że potęga korumpuje a potęga absolutna korumpuje absolutnie. Wielką jest potęgą moc wykopywania rzeczy. Korzystajcie z niej ku chwale Janusza Mikke herbu Korwin z KORWiN.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Nawet @daj_pan_spokoj do którego miałem największe zaufanie okazał się być Reptylianinem czuwającą wężową istotą z wiadomej planety. Według moich wstępnych szacunków, zostało tylko 4 prawdziwych kuców. Co pocznę? Nie wiem sam. Chyba będę szlochał do końca moich dni...
@marianbaczal: Chwała Ci za głoszenie prawdy. Nie każdy ma tyle odwagi
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: prawda nie potrzebuje konspiracji. Zawsze wyjdzie na wierzch nawet gdy neuropejskie zwierzęta zakopują jak psi. Te podłe żuki gnojarze lepią dzień w dzień wielką kulę kłamstw i przeinaczeń ale to wciąż tylko kula łajna. Dyjamentu nie zniszczy.
  • Odpowiedz