Wpis z mikrobloga

Czy istnieją jeszcze chipsy w małych paczkach? Z zasady nie kupuję takich rzeczy, jak i gotowych ciast oraz nie jem w fastfoodach, ale czasami chęć zjedzenia czegoś niezdrowego przewyższa wartość zasad i w wakacje jem cheesburgery w trasie, popijam colą, czasami kupię paskudne ciastko z cukierni w chwili kryzysu czy przysłowiowy raz na rok kupię chipsy. No i chciałam dzsiaj i były same wielkie paczki (nie chciałam chipsów dla pułku wojska, a dla siebie) w dodatku nie solone, a jakieś, kurcze, kebabowe, wasabi czy inna wędzonka. Są jeszcze małe paczki solonych chipsów i po prostu nie trafiłam w żadnym sklepie czy już nie istnieją? #kasikpyta #jakzyc
  • 8
@Destr0: @Marmite: @dropsky: @lukaszwasyl:

Uwaga! Rzeczywiście są: kupiłam. Ale żeby w jednym sklepie tylko znaleźć? W każdym razie dzięki za informację, że jest po co szukać.

@ppj: Rogalik z jabłkiem z budki brzmi dobrze, ja czasami z Buczka (nie wiem czy to tylko w Krakowie jest, czy w innych miastach też) kupuję półfrancuskie z wiśniami, a te wiśnie są tak sztuczne, że aż przykro. Ale niestety mi
@ppj: Jakiś dziwny twór, który jest połączeniem ciasta francuskiego z drożdżowym (przynajmniej sądzę, że to drożdżowe, patrząc na jego konsystencję). Chętnie zrobiłabym takie w domu, ale jeszcze nie znalazłam sensownego przepisu- powoli mobilizuję się dopiero do francuskiego :P