Wpis z mikrobloga

też tak robicie, że jak ktoś was #!$%@? na wykop.pl to wchodzicie w jego profil, zostawiacie notatkę "śmieć" a potem minusujecie każdy jego komentarz? Ja to minusuję wszystko, nieważne czy typ ma 14/88 czy 9000 komentarzy, skrupulatnie minusuję każden jeden. Co #!$%@? myślałeś, ze jak jesteś w neciku to jesteś bezpieczny, śmieciu? Wszędzie cię znajdę. Nawet nie wiesz skąd przyszedł cios. "Kurczę, napisałem taki mądry i świetnie uargumentowany komentarz i mam -1. No cóż chyba ktoś się ze mną nie zgadza". A to byłem ja. Tajemniczy mściciel, niewidzialna ręka sprawiedliwości, kryska na Matyska, ponury żniwiarz. Nie ma ucieczki. Nie ma nadziei. Jest tylko przykry czerwony minus, który jak bezduszne znamię hańby mówi "gardzę tobą".
polecam ten #stylzycia
#wykop
  • 54
@marianbaczal: ale jaki to ma sens, ilość minusów liczy się tylko w pojedynczym komentarzu, nie ma żadncyh kar jak ktoś dostanie po 1 minusie więcej do każdego komentarza. No może przy tych 9000 pozbawisz kogoś bordo.

Ok to wrzuć tu nicki użytkowników do zminusowania to zrobimy eksperyment czy stracą bordo. Najlepiej było by założyć nowy tag i tam robić nagonki. Ale nie wiem czy to nie jest złamanie regulaminu grożące banem?