Wpis z mikrobloga

@Sixshoes: Prawdą jest jakoby lepiej brać do takiej pracy w korpo słoików bo myślą, że za 3k netto chodzenie do pracy i siedzenie przed komputerem w stroju galowym uważają za dar od losu przez co wkręcają się w te śmieszne zasady?
@Sixshoes: I dlaczego uprasza się również niektóre osoby o to żeby zmieniały zdjęcia profilowe na facebooku lub nie wypisywały różnych rzeczy skoro to jest ich prywatne konto, nie są w pracy i mogą robić co chcą?
@Xamox: bo sie jest idiotą? nigdy by mi do głowy takie coś nie przyszło ;)

Ja rekrutuje aktualnie studentów 5 roku i swieżo upieczonych absolwentów na stanowisko Juniorskie - asystent PMa. Nie wymagam za wiele, ale to spanie do 10 odbieram jako nieogarnięcie zyciowe :)
@Sixshoes: Wydaje mi się, że trochę mało mimo wszystko. Z moich informacji Junior otrzymuje Netto do 5k.

Pewnie Ty masz lepsze informacje zaglądając do raportu dotyczącego stanowisk w podobnych firmach.

Jeżeli każda z tych osób woła 1600 to ja nie wiem już co się dzieje z tymi ludzmi.

Co do zarobków od strony utrzymania się:

2200 - 800 (mieszkanie) - 100 (bilet) - (50 telefon) - 800 (jedzenie w domu +
@DyskretnyUrokElegancji: twoje wyliczenia są ok, ale ja np. nie wliczałbym w to tak dużej garderoby, przecież nie masz 18 lat i na pewno coś z "ładniejszych" ciuchów znajdziesz w szafie.

Wszystkie te liczniki pracuj.pl i innych tego typu stron mocno zawyża zarobki, ja osobiście nie spotkałem się z sytuacją kiedy Junior (ja traktuje to jako osobę z max 2-3 letnim doświadczeniem jako kasjer, sprzedawca, stażysta) zarabiałby więcej niż 3k. Do roku
@Sixshoes: Jeśli nie mają pracy, albo mają zajęcia po południu to nie widzę nic dziwnego w spaniu do 10. Nawet jakby do 12 spali to tez jest całkowicie normalnie.
Zawsze mnie intrygowalo dlaczego ludzi tak dziwi czy nawet gorszy spanie w innych godzinach niż oni.
Nie ma znaczenia o której wstajesz, tylko jak długo śpisz. Jak ktoś chodzi spać o 3 to chyba normalne jest, że o 9 jeszcze śpi.