Wpis z mikrobloga

@przemek6085: nic dziwnego, w moim rodzinnym mieście (8k), gdzie spotykają się dwie drogi krajowe, w tym jedna biegnąca nad morze jest to samo. Nikt nie chce powstania planowanej obwodnicy bo to miasto już całkiem umrze. I tak obecnie połowę populacji stanowią starzy ludzie, a młodzi albo wyjeżdżają na studia do dużego miasta albo za granicę. Smutne to trochę.
@Lacik: jesteś z jastrowia? ( ͡º ͜ʖ͡º)
ja akurat czekam na S11, ale po całości, ze śląska nad morze (no sam wiesz gdzie ;s), jednak właśnie dla małych miast taka droga to niestety strzał w stopę
@przemek6085: ( ͡º ͜ʖ͡º) ładny mamy most w gorących, co?
Też mi się przydało S11 jako obwodnica Poznania i chciałbym jechać S-ką nad morze kiedyś. Ale AFAIK dopiero w 2035 będzie :D
@Lacik: jaki most?
Niestety mnie to wkurza i już nieraz tu zresztą o tym wspominałem, bo dk11 (szczególnie na odcinku śląsk - poznań) jest jedną z najbardziej obciążonych krajówek, a ciągle budowa eski nie jest objęta nawet w planach na najbliższe lata
@Lacik: ale to jakieś nawiązanie do Jastrowia tak? Ja niestety nie znam w ogóle miasta, aktualnie nie opłaca się tak jeździć ze Śląska, lepiej na Gdańsk i tam wcześniej odbić. Gdyby była eska to co innego
@Lacik: ładnie zaorałeś alexio, tam niestety nie mogę nic napisać, ale taka jest prawda, ludzie chcą oglądać to gówno, więc TVP je kupuje, a ten już doszukuje się spisku i ogłupiania narodu