Wpis z mikrobloga

Jarmark Europa na Stadionie Dziesięciolecia

Tam to był klimat. Zderzenie kultur Europy, Azji i Afryki. Azjaci specjalizowali się w sprzedaży bielizny i swojego jedzenia, Afroamerykanie, zawsze weseli i bezpośredni, w dresach i butach sportowych. I do tego pijaczki z Pragi, którzy pilnowali samochodu za kilka złotych, gdy bazar przeniósł się na błonia przyszłego Stadionu Narodowego i trzeba było parkować między kamieniczkami.

Gry, muzyka, filmy, DVD

Papierosy


#gimbynieznajo #warszawa #zakupy
splasz - Jarmark Europa na Stadionie Dziesięciolecia

Tam to był klimat. Zderzenie ...

źródło: comment_ZZbsQ0IDDccXsWY7qUo5CTti350ZBb8k.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Zderzenie kultur Europy, Azji i Afryki.

Afroamerykanie, zawsze weseli i bezpośredni, w dresach i butach sportowych.


@splasz: to byli murzyni lub jeśli chodzi o pochodzenie to byli Afrykanie. Ale na pewno nie byli to Afroamerykanie
  • Odpowiedz
@splasz: Wychowałem się na Saskiej Kępie i praktycznie w każdy weekend śmigałem na koronę po jakieś płyty albo potargować się dla beki z najaranymi murzynami :)
  • Odpowiedz
kolega, but, tanio


@cesarz_galaktyki: Do mnie kiedyś podszedł mudżine z jakąś podróbką skórzanego buta i rzekł temi słowy:

Kolega! Skóra kangura! Skóra kangura!

Co #!$%@?łe śmiechem wtedy xD
  • Odpowiedz
@marc1027: Teraz też można spotkać parkingowych pijaczków, ja ich widuję właśnie w Śródmieściu. Wtedy na Pradze mieliśmy takiego jednego, u którego zawsze parkowaliśmy. Dostawał 2 albo 5 zł i nigdy nie było niemiłej niespodzianki po powrocie z zakupów. Co prawda, wtedy nasz znajomy gdzieś już się zmył :)
  • Odpowiedz
@splasz: jeździłem tam przed lekcjami rano po nowe gierki i muzykę, nigdy nie zapomnę jak wchodziło dwóch policjantów na koronę stadionu i padały hasła: "Zdzisiek, dzisiaj twoja kolej na wpadkę hehe" albo "dobra panowie, robimy rollercoaster" i wtedy wszyscy z płytami zwijali straganik z cd i kładli 3 pary jeansów i kilka pasków skórzanych xD
  • Odpowiedz