Wpis z mikrobloga

@Ryu: ja prawie nie oglądam seriali i nie kręciły mnie jakoś szczególnie. How i met your mother, big bang i family guy - to wszystko. Tak jakoś mnie ostatnio naszło i spróbowałem tego Banshee. Może zacznę Grę o Tron - widziałem dwa odcinki, ale kompletnie mnie nie wzięło, choć teoretycznie powinno. I nie wiem co dalej, choć ostatnio na mikro mi polecali parę rzeczy.
  • Odpowiedz
@NormanStansfield: Nie oglądałem Ja, Klaudiusz, ale to ma być taki żelazny klasyk niby i już mi kilka osób polecało. Mi też brakuje seriali z polityką i intrygami, który byłby umieszczony gdzieś w czasach napieprzania się na miecze, lub w świecie fantasy. :(

@kontra: GOT pierwszy sezon jest IMO świetny, ale jak Cię nie ruszyło... Zerknij sobie na opisy/trailery Homeland, albo Borgiów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Ryu: GoT przede wszystkim dlatego mnie odrzuciło, że nie dali czasu na rozwój akcji i zaprezentowanie bohaterów. W kilkadziesiąt minut jest się zasypanym dziesięcioma wątkami i kilkudziesięcioma postaciami. Nie dali szansy się wkręcić w to. Ale zrobię drugie podejście, no i poczytam o tym, co podrzuciłeś, dzięki.
  • Odpowiedz
@kontra: Mam to samo z GoT. Szczerze nie rozumiem zachwytów nad tym serialem. Ale oczywiście rozumiem, że komuś mógł przypaść do gustu.

Jeżeli lubisz sensację/akcję to: Strike Back, The Shield, Sons of Anarchy, The Wire (tu może akcji mało ale sama fabuła powoduje, że jest to nr 1 wśród seriali wg. mnie i jak widzę na listach światowych również :D)

Obyczajowe: Suits, Shameless US

Na koniec jeszcze polecam zainteresować się brytyjskim
  • Odpowiedz