Wpis z mikrobloga

Mirasy potrzebuje pomocy w wyborze telewizora.

Preferowany rozmiar to 46-48 cali.
Budżet: Maks 2700 zł
Zastosowanie: Telewizja (Vectra za pakietem HD) , filmy z USB.
Odległość oglądania: 3-4,5m
Telewizor stoi w zasłoniętej części pokoju i nie pada na niego światło słoneczne.
Jakieś propozycje?

Sam obecnie zastanawiam się nad Samsungiem UE48H6400.

#tv #telewizja #telewizory #rtv #elektronika #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 11
@1atilla1: A jak sprawuje się w odtwarzaniu filmów z USB, bo zależy mi na tej funkcji.

@ZycieJAKsen: Spoko pomysł. Tylko obecnie potrzebuje telewizora. Trawkę już mam, przed domem oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@8_jajek_od_pingwina: Coś konkretnego? Bo w podanym przez ciebie linku nie ma nic w wymaganym dla mnie przedziale cenowym?

Zastanawiam się jeszcze nad Panasonic TX-47AS650E.
@WillyHack: Nie bierz toshiba i sharp bo to są takie gówna, że daj spokój, samsung jest liderem w produkowaniu matryc i szukaj coś w samsungu. Po za tym jak masz kilka produktów samsung możesz łączyć, a taki sharp nie jest kompatybilny z innym sprzętem, z wyglądu brzydki, szczerze odradzam.
@WillyHack: Sprawuje się bez zarzutu , sam często odtwarzam filmy z USB. Nie zauważyłem w trakcie żadnych cięć ani innych niepożądanych przypadłości. Śmiało polecam ten telewizor każdemu, zwłaszcza że jest to świetny sprzęt za niezbyt wysoką cenę :)