Wpis z mikrobloga

@ediz4: Wilk mnie póki co nie oszukał a i się wywiązał ze wszystkich obietnic, które w stosunku do mnie składał. Także ja nie widzę problemu.
W przeciwieństwie do JKM - dla mnie to zwykły oszust i szarlatan.
Gorzej z obietnicami składanymi wyborcom


@ediz4: a w jakich to wyborach to Wilk startował i przeszedł, że nie spełnił swoich obietnic wyborczych po "dojściu do władzy"?
@ediz4: powiem Ci tak, tylko leszcze nie mające pojęcia o nauce mają bul dupy do Wilka, że nie odpowiedział na kilka pytań, na które się nie dało odpowiedzieć w kilku zdaniach.
Weź poczytaj Rothbarda, dowiedz się ile jeszcze nie wiem i że i tak byś nie rozumiał odpowiedzi a później #!$%@? o nieodpowiadaniu na jakieś tam pytania gimnazjalistów bo nie mają pojęcia o ekonomii i chcą się czegoś dowiedzieć. Od tego
@ediz4: nie dla psa kiełbasa, ja tam od Wilka otrzymałem materiały o których mowa, a kucom narwanym psychokucom z bulem dupy sam bym nie odpowiedział – przede wszystkim dlatego, że jak Wipler chce projekt konstytucji do swojego programu to niech go sobie sam napisze.
Nie ma i nie będzie dopóki agentura nie zniknie z szeregów prawicy.
Choć KORWiN to akurat spęd psychokucy spod znaku Teraz K…a My
Te kuce czy psychokuce to byli jego wyborcy


@ediz4: nie rozśmieszaj mnie, te kuce to ślepe psychofanatyczne kuce JKM'a, które w największe gówno za nim pójdą – i dobrze że takie dno intelektualne wywiało z KNP.
Niestety nawet historii nie znasz i #!$%@? jak potłuczony. Kaczyński też olał AWS to bo "Teraz K…a My" i wyszedł na tym zwycięsko. AWS'u już nie ma a on wygra najbliższe wybory.
Dużo się jeszcze
@ediz4: słuchaj, nigdy nie poprę partii KORWiN bo nie jestem jebniętym ślepym frajerem, który będzie dymał na realizowanie partykularnego interesu posła Pszemka i jego świty.
@franekfm: @ediz4:
Zobaczcie jakie to zabawne. Obaj kłócicie się o to kto jest bardziej niesłowny i bardziej zaślepiony.
Wiecie co jest najlepsze? Obaj macie rację, bo ani KNP, ani Korwin nie gwarantują żadnych realnych zmian. Ot, populiści, antysystemowcy bez realizowalnych planów i konkretów. Takie są, niestety dla was, fakty.