Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z was może taki problem, że po podłączeniu smarta do komputera (w tym przypadku Windows 8.1 64-bit) Windows zaczął łączyć i rozłączać, co chwilę dosłownie, urządzenie? W sposób uniemożliwiający wgląd do niego, a o przeglądaniu zasobów już nie wspomnę?( ͡° ʖ̯ ͡°)

Urządzenie to Samsung Galaxy Core LTE (SM-G386F)
#samsunggalaxy #windows81 #smartfon
  • 11
  • Odpowiedz
@Ratriczek: właśnie wiem, ale walczyłem z dobre dwa dni, żeby się podłączyć przez Wifi Direct, ale za nic w świecie nie mogę tego skonfigurować, nigdzie nie jest to jakoś normalnie wytłumaczone
  • Odpowiedz
@rafmat24: jestem prawie pewny, że nie tu leży problem, ale na mojej 8.1 jak miałem Galaxy Gio to nie mogłem wgrać nowego romu, bo nie było odpowiednich sterowników, przeglądać mogłem swobodnie, może jednak gdzieś tu jest problem
  • Odpowiedz
@Asmod96: bo to serio paranoja, podłączam a on mi gra symfonię "podłącz-odłącz" xD aczkolwiek mocnym typem jest jeszcze kabel, ale póki co nie ma współlokatora, to nie mam od kogo pożyczyć innego kabla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafmat24: chodzi mi bardziej o to, że uruchamiasz na tel serwer ftp (np. es file Explorer) i łączysz się z nim np przez filezille. Nie musisz tworzyć hot spota, tylko robisz to w ramach swojej sieci
  • Odpowiedz
@Ratriczek: a w sumie w ten sposób o tym nie pomyślałem, dzięki za poradę :) oprócz jednak tego, chciałem własnie kies zainstalować i korzystać z jego usług m.in. zgrywania wiadomości i aktualizowania oprogramowania, a tego przez ftp nie zrobię...
@Asmod96: stery, KIES i wszystko było, ale od początku były jakieś problemy...może nie na taką skalę, ale były...
  • Odpowiedz