Wpis z mikrobloga

Dzień dobry! Słyszeliście może o tym dzieciaku z IEM'a, który zwyzywał starszego od siebie kolegę? Każdy pewnie z nas wie, że jest to spowodowane tym, że kanały, które te dzieci oglądają w każdym filmiku pojawia się słowo #!$%@?.

Może by tak zgłosić kanały takie jak Isamuxpompa, Gimperr, Nitro i może uda nam się je usunąć tak jak dla Bosky? ( ͡ ͜ʖ ͡) Może pokażemy, że wykopu nie można ignorować i potrafi zrobić coś dobrego w tej sprawie?

#pytanie #kiciochpyta #wykopefekt #oswiadczenie #iem #iemkatowice #dziendobry #youtube
  • 41
@lupaczkokosow: @czak_n0ris: @syntezjusz: @tomeczek11: moim zdaniem to też w głównej mierze wina rodziców, ale jednak zachowanie niektórych ludzi na tubie jest druzgocące (np. taki Nitro wyzywa matke, ojca, siostrę, psa Isamu, a on na odwrót). Trzeba coś zrobić, żeby chociaż trochę się ogarnęli - ale pewnie dla nich to za dużo, bo trzepią na tym pewnie nie małe pieniądze.
@xDawidMx: Więszośc z nich nie mówi nic mądrego a już na pewno nie Gimper. Szkoda mi trochę tych dzieciaków, że mają takich idoli ale jak to się mówi to są błędy młodości :D I w sumie ja mogę się trochę pośmiać z ludzi typu Nitorzyniak i ARMIA Jestem Pedałem na 100% xD Trochę mniej mi do śmiechu jak się okazuje, że są takie #!$%@? jak Negatyw, które bawią się w okradanie
@Xoniak: Rodzice go #!$%@? wychowali i tyle. Gówno kanały mają mało do rzeczy bo jeśli dzieciak został źle wychowany to byłby taki bez oglądania yt.
Btw. Na miejscu tego gościa który był wyzywany to albo bym dla małego #!$%@?ł #!$%@? mnie obchodzi wiek lub bym go pocisnął żeby go zatkało.
@xDawidMx: Wiem. Ja dużo wiem...sam nie raz jestem zdziwiony skąd tyle rzeczy wiem xD A wracając do tematu to tylko pokazuje jak naiwne są te dzieciaki. Sam przeglądałem dramę z Negatywem i liczyłem, że skończy się to dla niego kryminałem no ale cóż. Ludzie go jeszcze bronili, że okradał ale dla kogoś nie dla siebie i sam z tego nic nie miał czyli nie jest winny...Fuck logic xD A teraz taki
@Sonderling: I tak szkoda mi człowieka...szczególnie, że widzimy 10 latka a tak naprawdę go tam napastowało kilka czy nawet kilkanaście osób, które tylko czekały, żeby coś zrobił, żeby mieć uzasadnienia na #!$%@?. Mam nadzieję, że on też poniosą karę :)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.