Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Marabelki,

co uważanie o Koncie dla Młodych w PKO?
http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/konta-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/#/dlaczego-warto/

Niestety - po tym jak Pekao ogłosił ponad czterokrotne zmniejszenie sieci bezpłatnych bankomatów (po wprowadzeniu opłat w Euronet liczba bezpłatnych bankomatów zmniejszyła się z ok 7000 do ok 1800) - stwierdziłem, że już dosyć siedzenia w tej ich gównianej ofercie.

W ogóle to myślałem o T-Mobile Usługi Bankowe - ale z pewnych względów potrzebuje banku z dobrą siecią placówek. I jakoś tak mi wszyło, że najbardziej optymalne będzie właśnie PKO.

Nie szukam super wypasionych warunków - byle było do 26 roku życia za 0, wypłaty z bankomatów (przynajmniej euronet) za 0, a i karta za 0 bez jakichś kosmicznych wymagać co do transakcji. No i właśnie PKO wydaje się spełniać te wymagania i nie być przynajmniej gorszy w ofercie od Pekao...

Tak więc - jeśli ktoś z was ma konto w PKO - to proszę o jakieś opinie.

#bank #pekao #pko #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank i może trochę #gorzkiezale
  • 10
@wytrzzeszcz: Powinna obowiązywać. PKO przejął całą Nordeę Polska, więc również, klientów, zobowiązania i umowy.

Nie wiem tylko, jak we wnętrzu to wyglądało - czy przejęli konta Nordea, czy może jakoś je przekonwertowali na te swoje?

Ale - o ile nie dostałeś wypowiedzenia, czy sam nie wypowiedziałeś - to powinna obowiązywać.
inna obowiązywać. PKO przejął całą Nordeę Polska, więc również, klientów, zobowiązania i umowy.

Nie wiem tylko, jak we wnętrzu to wyglądało - czy przejęli konta Nordea, czy może jakoś je przekonwertowali na te swoje?

Ale - o ile nie dostałeś wypowiedzenia, czy sam nie wypowiedziałeś - to powinna obowiązywać.


@Mr--A-Veed: ok obadam sprawę dziękuje
@wytrzzeszcz: A jak to teraz działa? Korzystasz po prostu z oddziałów PKO? Bo wiesz - jeżeli bez problemu masz obsługiwane konto, to raczej umowa nadal działa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ayasecon: Hmm, prawdę powiedziawszy to już chyba nawet ING byłoby lepsze, z tym, że tam trzeba zrobić kartą zakupy za 200zł, żeby nie płacić 7zł za kartę...

Ale tak jak mówię - bardziej by mnie interesowały
@Daredzik: Ok, dzięki.

@ayasecon: Dzięki za radę. Wygląda na to, że niemal wszystkie większe banki posiadają lepszą ofertę od Pekao. Wierz mi - Pekao może trupem nie jest, ale wesoło sobie hasa wciskając ludziom moim zdaniem gównianą ofertę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PKO na jego tle nie wygląda aż tak źle, nie mówiąc o innych bankach. ( ͡º ͜ʖ͡º)