Wpis z mikrobloga

jak z Xperii na Windows 8.1 przerzucić zdjęcia? program dedykowany jest tylko do Windows 7, a zawartości telefonu nie widzi komputer, pomimo, że wyświetla, że coś tam jest. halp :( z wi-fi też z jakiegoś powodu nie mogę się połączyć, żeby je ew. wgrać.

#pytanie #xperia #android #sony
  • 26
@dzikiwonsz: Xperia U. nie warto, nówki po 250 chodzą. i chodzi kiepsko, chociaż może wyczyszczenie go by coś dało albo reboot, bo nigdy tego nie robiłam, ale po prostu widziałam, że chodzi jak gówno, rok się męczyłam i postanowiłam dać sobie spokój, bo nawet z przeglądarki się korzystać nie dało ani odebrać telefonu czasem :| a mi się nie chce bawić z telefonem co chwila żeby udawał, że działa. jestem zdania,
@dzikiwonsz: gdyby było coś lepszego to pewnie by lepiej działało i bym nie zmieniała :P wadą też jest mała pojemność jednak i brak wejścia na dodatkową kartę pamięci. teraz mam 16 giga co prawda, ale muzyki nie trzymam i mi styka.
@dzikiwonsz: wiesz, z tym telefonem się działa masa rzeczy, a telefon stary i po prostu najprawdopodobniej nie dawał rady na standardy aplikacji. jak już przestawał poprawnie odbierać telefon (zawieszał się), to uznałam, że to nie ma sensu. często usuwałam zbędne rzeczy i wyłączałam aplikacje. on zaczął mulić już po kilku miesiącach używania. no i brak aktualizacji do Androida lepszego niż 4.0.1, a nie chciałam jailbreaka robić.
@SScherzo: Z tańszymi Xperiami mam same złe doświadczenia, od poblokowanych bootloaderów po strasznie ubogie wsparcie, zawsze odradzam każdemu xperie, dla mnie to telefony do esów i angry bird maks. Co nie zmienia faktu, że mają wiele aplikacji sony fajnych, ale to zawsze są porty albo lepsze/porównywalne zamienniki.