Wpis z mikrobloga

Nic sensacyjnego. To co zawsze, że Krym był demokratycznie anektowany, że Amerykanie się przyznali że wydali 5 mld. na burdy na Majdanie, że Sekretarz UE przyznała jakoby to oni strzelali na Majdanie


@maciej-kalinowski: faktycznie, mówienie takich rzeczy w ukraińskiej telewizji nie jest niczym sensacyjnym. :)
  • Odpowiedz
@alpaka: No ciężko. Pomimo tego że go kaleczy, źle odmienia końcówki nie można powiedzieć że go nie zna. Jeżeli tak byśmy rozpatrywali sprawę to nawet część rodowitych Rosjan nie zna języka rosyjskiego a część Polaków polskiego.
  • Odpowiedz
@ediz4: ale on go rzeczywiscie nie zna, tak jak napisal @stefanescu to jest jakis żart a nie język rosyjski
To nie jest nawet poziom A2 skoro on nie potrafi poprawnie uzyc liczby mnogiej od slowa przyjaciel, a wybacz ale osoba na poziomie A1 gowno zna a nie język
  • Odpowiedz
@ediz4: znam ten jezyk lepiej niz korwin wiec uwazam ze moge go bez problemu skrytykowac i wypowiedziec sie na ten temat, nie to nie jest pojecie wzgledne, gdyby to nie byl korwin do ktorego palujecie wiplera to zaden z was nie powiedzialby o osobie dukającej w innych jezyku ze go zna
  • Odpowiedz
@alpaka: Tak jest to pojęcie względne - jeden powie że znasz język dość dobrze a drugi że za słabo. W internecie każdy może być specjalista od wszystkiego - nie zapominaj. Ja uczciwie się nie napinam bo nie jestem specjalista . I nie wyjeżdżaj mi tutaj z pałowaniem do kogokolwiek bo widzę że już chamstwo wychodzi
  • Odpowiedz
@ediz4: widze ze brak dystansu wychodzi skori foszek za palowanie wiplera xD nikt nigdy nie powie o osobie bedacej na poziomie A1 ze zna jezyk, no chyba jeśli to krul i jestesmy na wykopie
  • Odpowiedz
@ediz4: ja p------e, to jest strona ze smiesznymi obrazkami gdzie wymyslono ten zwrot nie widze powodu dlaczego nie mialabym go uzywaj tutaj, ale spoko poczuj sie lepszy bo tego nie używasz xD
  • Odpowiedz