Wpis z mikrobloga

@Omka: Na pewno nie z tą repliką, parametrowo może spoko ale nie wiadomo jak w praktyce i jak długo wytrzyma. Dorzuć troszkę i rozejrzyj się za jakimś G36 od JG. Nie chcę się wymądrzać, bo sam się w to bawię dopiero od dwóch miesięcy ale może ktoś potwierdzi moje słowa. Osobiście kupiłem RK-01W od Boya i jeszcze nie narzekam.
@Omka: Daruj sobię tą emkę. Jesli nie masz ciśnienia na emke to kup sprawdzona konstrukcje kałacha lub G36c w którymś sklepie zajmującym się tego typu sprzętami. Będziesz miał pewną gwarancję gdybyś miał pecha.
@Omka: Ta emka to totalne padło, odpuść. Tak jak wyżej koledzy polecali najlepsze repliki na początek to cm 028, G36 od Jg i mp5 galaxy (mały ale wariat ). Po więcej odsyłam do portalu wmasg.pl
@Omka: w asg siedzę od ładnych paru lat, na początek rzuć kilkaset złotych na cm042s albo 048, bardzo dobre karabinki, posłużą baardzo długo. poza tym mają już wsadzone kable niskooporowe, więc rof przy mocniejszych batkach jest słuszny. ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie baw się w żadne emki na początku, bo tylko #!$%@?ć będziesz na problemy ze spasowaniem i gearboxem. ;p jak chcesz emkę porządną to się nie
@Omka: tzn? najważniejszą rzeczą są okulary, na początek polecam ess ice. reszta zależy od Ciebie. mi najbardziej pasują ruskie mundury. szczególnie gorka 3 (splav), z oporządzenia, przynajmniej ruskiego to najwygodniejszy jest smiersz, albo ktorys z chestrigow w maskowaniu tigra.
@Omka: Tak jak wcześniej pisali, najważniejsze są okulary. Używam Bolle Tracker II i polecam. Licz się z tym, że jeśli nie ma uszczelki w okół oczu to kulka może wejść pod okulary.