Wpis z mikrobloga

@berti: podniósł raz (widać, że miał lekki zapas), to podniesie i drugi ;)
Przy okazji, jak redukacja? Masz gdzieś wykresy/tabele z ważeniami i rozpiske kcal/makro?
@shdw:

Żadnej rozpiski, żadnych tabel, żadnego mieszania samemu sobie w głowie.

Jem VLCD, idę na trening, robię #!$%@?, raz na miesiąc zerknę w lustro. Przy tak niskich kaloriach wiem, że leci

Chill...( ͡ ͜ʖ ͡)
@berti: wiadomo, robie tak samo, tylko Ty spisywałeś w swoim tagu kilka razy w tygodniu wagę, więc myślałem, że dalej to robisz ;)
VLCD dla Ciebie to zakładam ~1000? Ja bym chciał i pewnie tak zrobię, że wejdę na ~800, ale wtedy nawet przy biednych ~1.5g/kg białka zostaje mi tylko ~300-350kcal na tłuszcze/węgle, więc nawet jak wszystko wsadze w tłuszcze to i tak wolałbym ciut więcej, bo 30g to bieda przy
@shdw: wychodzi ok 1200 bo przede wszystkim chcę zapewnić białka tyle ile trzeba i z 40-50g tłuszczy. Do tego łykam 6 tabsów dziennie Omega-3

Nie robię już wpisów, bo mi się nie chce. Mam teraz trochę spraw na głowie i szkoda mi nie tyle czasu, co poświęcania uwagi na pierdoły.
@berti: Zgadzam się. Od jutra (tak, od jutra, ostatnie dni też trzymałem michę, tylko na oko ( ͡° ͜ʖ ͡°)), polecę 1.5g/kg białka, 0.5g/kg tłuszczy i węgli jak najniżej możliwie, celując w 0, ale wiadomo, że jest to niewykonalne.

76kg (chociaż teraz to kto wie, nie ważyłem się ponad miesiąc, więc i 80kg by mnie nie zdziwiło :P).
~120g białka
~40g tłuszczy
~15 węgli
~800kcal

Raz się