Wpis z mikrobloga

@efeeem: Wpadła przy okazji podbijania nowogrodu. Teraz mam dwie opcje. Jako, że tuż przed końcem aneksji Austria proponowała sojusz, mogę albo znowu być ich przyjacielem, albo mieć ich z tyłu. I chyba na tym stanie, bo w sumie nie są mi już potrzebni. A tylko przeszkadzają w niszczeniu HRE. Problemem mogą być ottomani. Sam nie dam im rady, więc pozostaje mieć nadzieje, że nie będą się mieszać.

Albo mogę nakopać Szwecji,
  • Odpowiedz
@Danjou: Nie gadaj, że sam nie dasz radę ottosiom, na tym poziomie gry powinni już mieć drewnianą armię w porównaniu z tobą - Chyba, że nie poszedłeś ani w Quality ani w Offensive/Defensive.
  • Odpowiedz
Force limit mam 200k. Tylko widzisz, po co mam brudzić sobie ręce skoro Austria z chęcią pójdzie klepać ottomanów za mnie? (O ile zaproponuję im sojusz. Kończyłem grę, to okno jeszcze miałem aktywne). Pewnie mógłbym odebrać im Bośnię i Serbię, ale po co mi one? Nie mam tam jeszcze żadnego wasala, więc nie ma sensu z nimi walczyć. Najpierw rozdmucham Holsztyn i Magdeburg i postaram się spuścić ciężki #!$%@? Austrii, w czym
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@efeeem: dobra rada. Rób forty gdzie się da. Ja dałem ciała i zapomniałem zrobić core w dwóch prowincjach. Przy OE 104% i dwóch wojnach jednoczenie buty bolą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Kukki: wykrakałeś. Ottomani przewodzili koalicji która była co nieco silniejsza odemnie. Wina się kończy, mam ponad 80% i ticking warscore. Zostało mi 446k manpowera. Husaria przechodzi przez wszystkich jak niż przez masło. Warto zabierać prowincje przy war gole show superiocity?
  • Odpowiedz