Wpis z mikrobloga

#sluchawki #muzyka #sennheiser #superlux

Jakie słuchawki do 100zł? Do rozmawiania, czasem słuchania muzyki lub grania. Do tej pory używałem jakiś marketowych (z wbudowanym mikrofonem), ale się rozpadły.

Kiedyś chciałem kupić Sennheiser HD 202 (ale są sporo droższe i podobno słabe wysokie dźwięki) lub HD 201 (podobno trochę słabe basy).

Teraz widzę, że modne są Superlux HD681 (i że grają dobrze).

Tylko do tego musiałbym kupić mikrofon np. Zalman ZM-MIC1 (i niewygodnie przyczepiać go do koszulki).

Co polecacie?
  • 13
@plusbear: kupiłem wolnostojący z marketu (30zł za niego dałem ;/ ). Ale taki słaby, że muszę się do niego nachylać, żeby było coś słychać. Po za tym cały czas stoi przed oczami (jak piszę na klawiaturze) i przeszkadza.

W taki sposób nie da się komfortowo prowadzić rozmowy.
@plusbear: @dzem_dobry: @plusbear: @PanicInDetroit: @Vacuity: @Dirge91: kupiłem te Superlux HD681.

TE SŁUCHAWKI SĄ ŚWIETNE!!!

Słuchając utwory nie słyszę, że jestem w słuchawkach (tak jakby instrumenty grały z daleka). Słyszę wiele różnych dźwięków o których nie wiedziałem, że istnieją w tych piosenkach. Miałem wcześniej jakieś z Carrefoura (swoją drogą dosyć polecane jak na marketowe). Słuchając na nowych jest kolosalna różnica (polecam sprawdzić na piosenkach, które już znamy).
@Vacuity: jakiś Realtek zintegrowany w laptopie. Ale to już nie będę przesadzał z kartą, aż takiej różnicy mi nie zrobi (i tak słucham MP3 128 kbps).