Wpis z mikrobloga

@Kewon: Wiem, że nigdy takiego nie będę miał, bo po pierwsze gram warriorem wiec nie moge mieć setu z cmów na palka :) i po 2 nie podoba mi sie kompletnie więc nawet nie jestem nim zainteresowany ;)
  • Odpowiedz
@Kewon: Teraz akurat Ci nie pokaże bo 2 dni temu skończył mi się pp, a że mam sporo kolosów nadchodzących to narazie nie kupuje ;) ale ogólnie to nosiłem tego blackrock seta, axe z deathwinga i tarcze chyba z hm albo brfa bo mniej więcej tylko on pasuje na dwarfy :) bo z wiekszoscią itemow wygląda dosyć śmiesznie
  • Odpowiedz
@Kewon: On dobrze wygląda na masywnych postaciach, coś właśnie jak dwarf, panda itp. Właśnie co do popularności to chyba nie iwedziałem ani razu by ktoś u mnie na realmie grał a gram chyba na największym realmie ally (silvermoon) sporo osób chyba nie wie jak go zdobyc
  • Odpowiedz
@dexaty: Biznes :)))) Potem glupi #!$%@? z blizzarda ktory nawet naszego jezyka nie znal (Chociaz chcialem rozmawiac z polakiem i utrzymywal ze zna polski) Kazal mi sie zalogowac na postac chociaz pisalo ze trwa transfering na inna postac (Wszystko z tlumacza pisal) No i czekalem na zwrot kasy dobre 2miesiace
  • Odpowiedz