Wpis z mikrobloga

-Panie Dumbledorze, bo tu padło takie pytanie, ponieważ bardzo mocno krytykuje pan rozwiązania hogwardu. tej zimy było takie badanie, w których drużynach uczniowie najmniej boją się o swojepunkty, pierwsze miejsce Hufflepuff, drugie miejsce ravenclaw, trzecie Slyyhrin. .
-A nie było gryffindoru przypadkiem?
-Nie, nie było gryffindoru.
-Nie było gryffindoru, popatrz pan!
-Był, ale nie był w pierwszej trójce. Panie dyrektorze jednak tam funkcjonuje, jak pan to nazywa, ten wredny potteryzm 3 na 100 uczniów tylko boi się o swoje punkty, to chyba nie jest tak dużo, prawda? Może jednak idźmy tą drogą, a nie potteryzmami które mają 0,2 poparcia w szkole, co jest tragedią?
-Proszę pana, spośród dwóch drużyn z których jeden wygrywa quidditch a drugi siedzi w kącie, w tym pierwszym się bardziej boją o swoje życie. Ale oni zwyciężają. Widzi pan, celem życia nie jest przeżycie.
-A co przepraszam?
-Przepraszam, to ja nie będę zastępował pańskiej czarnej magii. magicy mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i skacza z balkonu. A pan chce tylko #!$%@?ć . Niech pan sobie #!$%@? i żyje dalej.
-Mam nadzieję że będę miał za co #!$%@?ć i żyć dalej panie dyrektorze.
-Proszę pana, jak powiedział wybitny mag, piotr łusz,na ziemi,w miastach są Mu-Mu-Mugole i one żyją sobie całkowicie bezpiecznie od milionów lat.
-Przykro mi ale tutaj dobre wychowanie musi zastąpić faktografia - no nie jest pan normalnym czarodziejem
#pasta #harrypotter #wykopobrazakorwina #bekazprawakow ##!$%@?