Wpis z mikrobloga

Wpadajcie dziś na LCS bo ciekawe mecze się szykują:
* h2k vs gambit - obie drużyny mają serię gier przez przegranej i tak h2k 6-0 a gambit 7-0. gambit dodatkowo jedzie na iem:)
* sk vs fnc - mecz na szczycie o 1 miejsce. czy sk wroci z forma na iem czy jednak fnc utrzyma pozycje samotnego lidera
* czy el coś zagra tym razem z wickd na topie. czy dalej będzie wstyd przynosić fanom :D
* czy roc się obudzi i zacznie coś gra.

To dopiero po 18:)

18:00 MYM vs Giants
19:00 H2k vs Gambit
20:00 CW vs EL
21:00 SK vs Fnatic
22:00 ROCCAT vs UOL

Kto nie oddał głosu jeszcze ma szanse:
https://docs.google.com/forms/d/1p0bhfTYciEoJipYeo_43dlt0iNdn0kcg_cnkSoaOPF8/viewform

Ostatnio głosujący (jak kogoś pominąłem to niech da znać:D):
@Fridcot
@Xivid
@innewiadro
@xzseba
@kadi
@WykopWasPrzejrzal
@Kaloryfery
@Vanwartith
@mnht
@Nic_ciekawego
@strikerc4
@pacoo
@SixShoes
@plusbear
@SirSith
@Poziomeks

#lcsbets #lcs
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorush: Dobra, to zbiorę pytania w punkty, bo z LCSów wypadłem już dobre dwa sezony temu:
1. Jak tam Polacy z Roccat? Z tego co pamiętam to mieli kilka zmian kadrowych, to nie do końca jest już czysto polski team itd.
2. Co z Creatonem? Gra jeszcze w LCSie? Jak sobie radzi jego team?
3. Kto jest pretendentem do wygrania LCS i do pojechania na Worldsy?
4. Jak sobie radzą
  • Odpowiedz
@Sarpens: 1. roccaty w tym sezonie słabo. aktualnie w tabeli mają 8-9 miejsce Team ROCCAT 4-8 33% na 10 drużyn.
2. creaton nie gra w żadnej z drużyn w LCS. grał w challengerach ale teraz nigdzie z tego co wiem. więcej pod http://lol.gamepedia.com/Creaton
3. sk miało dobry początek sezonu ale teraz ostatnie tygodnie ma problemy. fnc chociaż nowy skład to o dziwo dają radę. cieszy też forma gambitów
4. h2k
  • Odpowiedz
@Sarpens: @gorush:
1. Do Roccatow na mida doszedl Nuckduck (mozesz go kojarzyc z NiP/Lemondogsow), do tego zmienili Celavera na Woolitea
3. To dopiero pierwszy split tego sezonu, takze do worldsow wszystko moze sie zmienic ;)
  • Odpowiedz