Wpis z mikrobloga

Nadchodzi nowy Wykop
W poniedziałek 23 lipca, dostępna będzie nowa wersja Wykopu. Długo to trwało, ale w końcu udało się nam przepisać cały serwis do PHP. Po weekendzie Wykop będzie miał całkowicie nowy, szerszy i nieco lżejszy design. Lista ostatnio popularnych oraz nowy systemem kategorii połączonych z tagami, powinny pomóc Wam w odnalezieniu tych najbardziej interesujących treści.

To co zobaczycie w poniedziałek, to przede wszystkim kosmetyka + zaledwie kilka usprawnień. Jednak nie pozwolimy Wam długo czekać na nowe funkcjonalności- już w sierpniu pojawi się długo oczekiwana czarna lista, oraz wyszukiwarka z prawdziwego zdarzenia. Myślę, że Wam się spodoba!
  • 43
  • Odpowiedz
potwierdzam, RoR to świetna sprawa, ale biorąc pod uwagę różne inne okoliczności zdecydowaliśmy sie na PHP
  • Odpowiedz
Witajcie :)

Jako programista PHP i początkujący w ROR mam pytanie - czemu zmieniliście ROR na PHP? Chodzi o obciążenie serwerów? W miarę możliwości, proszę o udzielenie odpowiedzi :)

Pozdrawiam,

Marcin Jarek.
  • Odpowiedz
Chetnie poznalbym wiecej szczegolow dlaczego jednak wrociliscie do PHP - sam aktualnie ucze sie Ruby i Railsow i chetnie poznam kulisy zderzenia Railsow z obciazeniem generowanym przez Wykop. Jest szansa na dluzsze wyjasnienie? Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
A ktoś wie na jakich serwerach (u jakiego providera) chodzi wlasnie wykop na RoR?? Szukam takowego, a sposb dzialania serwisu mi się podoba....
  • Odpowiedz