Wpis z mikrobloga

Nie czaje cały dzień dzisiaj nie mogę dołączyć do żadnego meczu turniejowego ani w ogóle do żadnego innego meczu, szuka szuka, jest "zatwierdzanie" i nagle komunikat "nie udało się dołączyć do meczu"
#csgo
  • 19
  • Odpowiedz
Miałem tak samo te 2 dni temu, na początku działało, komputer był włączony, 2 godziny później chciałem zagrać, nie mogłem dołączyć do meczu, dałem sobie spokój. Na drugi dzień-nie szło się połączyć z steamem. ;p Mam nadzieję, że to jest u wielu ludzi i coś z tym zrobią do końca tygodnia.
  • Odpowiedz
@kowall22: czasem mi się zdarzało tak że steam nie chciał się połączyć ale restart komputera wystarczał teraz nic nie pomaga, jeszcze z rana się włączył to chociaż poćwiczyłem aima, teraz nic ;|
  • Odpowiedz
@kowall22: póki co usunąłem z głównego folderu Steam plik z rozszerzeniem .blob i utworzyłem skrót do Steam.exe i w tym skrócie w "element docelowy" dopisałem na końcu ścieżki " -tcp" i chociaz steam wlącza się normalnie.
  • Odpowiedz
Usunalem steam'a w 1 dzien-co wiaze sie z automatycznym odinstalowaniem wszystkich gier na steamie ;p Nic to nie dalo. Udalo mi sie zalogowac, ale akceptuj dalej nie bylo ;p Jak bede miec czas to sie z tym znowu pobawie. Zauwazylem, ze co jakis czas uda mi sie wlaczyc steam bez "-tcp", najczesciej przy wlaczeniu komputera.
  • Odpowiedz
Aha, coś jeszcze. Na innych komputerach moje konto działa, inne konta na moim komputerze-nie. Odinstalowałem nawet antywirus-tak proponowali na steamie, co nic nie dało.
  • Odpowiedz