Wpis z mikrobloga

@Kaplanka: Transport przez blablacar? Albo np.na stronie szczury.org ludzie się reklamują,jadę stąd i stąd,mogę zawieźć zwierzęta. Chociaż wiem,że to stres.
@Nevardus: Ja wiem,czy dużo... Hm...Zaraz Ci powiem,mniej więcej.
  • Odpowiedz
- Ktoś pomoże mi i zwierzętom(poprzez wzięcie ich)?

- Ja mogę przyjąć. Ile ważą?

- Nie,nie sprzedaję do jedzenia. :)


@ostrzyjnoz: nie pytam się na co sprzedajesz tylko ile ważą. Ja #!$%@?. czy wy musicie zawsze robić sobie jakieś skróty myślowe?!
  • Odpowiedz
@Nevardus: Wydaje mi się,że utrzymanie jednego to ok. 15 zł miesięcznie. Trociny i siano można we własnym zakresie załatwić,nie trzeba kupować,kupić parę więcej warzyw podczas zakupów,no i karma,to ok. 6 zł miesiąc. Tak stawiam,bo mam trójkę zwierząt,ciężko powiedzieć,nie liczę,ile na każdego z nich wydaję.
  • Odpowiedz
@Nevardus: Chcę także sprzedać klatki z akcesoriami. A to już jest trochę kasy. Zresztą,liczy się dla mnie każdy grosz teraz. Znaczy zawsze,ale teraz,powiedzmy,jestem w potrzebie.
@Zatwardzenie: Nie wiem ile ważą,nie mam wagi. Świnka pewnie 1 kg a królik z 1,5 kg.
  • Odpowiedz
@Nevardus: Utrzymanie zależy od tego czym karmisz zwierzęta. Kupując kiepskie karmy, wydasz naprawdę mało, jednak oszczędzając na pożywieniu szkodzisz swojemu pupilowi.
  • Odpowiedz
@dziobalica: Ta klatka dla królika,to jak niektórzy mówią,nie jest dla królika,bo królik nie stanie wyprostowany. Cóż... Mój królik tylko je i śpi w tej klatce,resztę dnia biega po pokoju,więc nie trzeba mu wysokiej. I oczywiście,nie dam rady sprzedać klatki,nie oddając królika(znaczy,najpierw muszę królika oddać,potem sprzedać klatkę). 58 x 36 x 31 . Mogę ją i sprzedać jako klatkę dla świnki,nie ważne,tylko najpierw muszę króliczka oddać.
  • Odpowiedz
@Nevardus: Dobra karma dla świnek to dużo więcej niż 6 zł miesięcznie, ja polecam karme versele laga, mozesz sobie sprawdzic ceny jak cię to faktycznie interesuje. No i świnek nie trzyma się pojedynczo, te zwierzaki potrzebują towarzystwa.
  • Odpowiedz