Wpis z mikrobloga

@dran2: Cały sezon dało rade :D nie jest to siodło dla każdego, mój zad dość dobrze je toleruje, nie jest to typowa "deska" bo dość mocno pracuje i się ugina ale na dłuższą jazdę bez wkładki w spodniach nie podchodź.
@Abovd: bylem w tamtym roku 2x, na początek sezonu zdecydowanie wole coś lżejszego żeby się trochę do bólu rąk przyzwyczaić, z drugiej strony sztywniakiem na koutach to trochę walka o życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@91wojti: u siebie w ekipie też mam takich co pojechali na kouty, jeden na sztywniaku drogi na ns sodzie. Tak się zajarali że teraz obaj mają yt tues'y.
Lecz przyznać muszę że pewnie walczyłeś o życie :P jakie trasy lataliście? Jechaliście albo widzieliście czarną?
@Abovd: jeździłem wszystkie, w dodatku 2x bylem w deszczu to na czarnej naprawdę walka o życie była :D najgorszy jest kawałek jak się z pod wyciągu odbija w lewo na sekcje korzonków dość stromych i wtedy śliskich
@91wojti: właśnie ona jest najlepsza :D
Niedźwiedzica w sumie też, na fajnym flow się leciało, hrebenowka trochę nudna była. Zamierzam tam jeszcze nie raz wrócić dla samej czarnej :)
A w Świeradowie byli?
@Abovd: Bym miał chociaż 140mm skoku z tyłu i oponę przynajmniej pokroju HR2 to by było fajnie i flow też by się zgadzał :D
Do Świeradowa mnie jeszcze nie poniosło bo wszystkie ziomki mówią ze za słabo, za łatwo tam jest :)
@91wojti: jeśli chodzi o zjazdy to faktycznie, nie powalają, ale podjazdy robią tam dobrą robotę. Dobra miejscówka na robienie formy, ładne trasy, malownicze widoki, no i czeskie piwa :)