Wpis z mikrobloga

@piotruslo: Jest jeżeli wcześniej używałeś prywatnego (naiwny ja…) ;)
@Cesarz_Polski - ano to, że teraz całe leczenie dentystyczne mogę wykonać o wiele taniej, niż robiłem to teraz. Dodatkowo większość badań lekarskich mogę zrobić w lekszych warunkach, za darmo i szybko.
@benzdriver -wiadomo, że tak się zdarza, ale kto sobie pozwala ten ma. Nie pozwole się bić po dupie ;p
@ElCidX: Gamerów główne, ale mam też sporo "gadających głów" którzy chcą z nami kręcić serie filmowe o byle czym :) Aktualnie dostaję 3400 netto co jak dla mnie jest na tą chwilę, i na ten zakres obowiązków kwotą bardzo satysfakcjonującą :)
@Sixshoes: To nieźle, a kto ze sławnych z wami współpracuje? Jak się nazywa agencja?

Tak właśnie myślałem, że takie sukcesy jak Izak na ten przykład same się nie wybiły, u niego to jeszcze sporo ma do rzeczy to, że sam pracował w jakiejś agencji reklamy internetowej i pewnie tam też działali na jego rzecz, ale ostatnio pewnie też wykupił jakąś kampanię, bo nagle z kilku tysięcy widzów zrobiło się 20 tysięcy.
@ElCidX: Nie do końca jestem pewien jak wiele mogę mówić otwarcie. Dodatkowo sam chyba nie chcę mówić gdzie pracuję - ale problemu z tym byś nie miał bo nie ma w Polsce zbyt wielu firm które zajmują się obsługą kont YouTube.

Gonciarz jest fajnym przykładem bo sam otwarcie w swoich ostatnich filmach (albo filmie?) wspominał, że korzystaj z usług jednej z Warszawskich firm. Generalnei wyglada to tak, że pojawiają się u
@Sixshoes: To fajna praca. Jakie frazy musiał bym wygooglować aby znaleźć dobrą firmę do tego? :P

Który program do montażu jest najlepszy, sony vegas? Który do tworzenia miniaturek?

Ostatnio trafiłem na film rocka, w którym mówił, że jest program który pozwala na tworzenie wideo w locie, może się orientujesz co to za program? Podobno znacznie skraca czas tworzenia materiałów.