Wpis z mikrobloga

Kogo g---o obchodzą oskary daje plusa, a kto się jara życiem celebrytów, scroluje dalej.

Gównoszopka, a w niej pseudo celebryci i kazdy więcej uśmiechnięty, motzniej uszczęsliwiony, szczerzej wzruszony, chcący bardziej ratować świat niż rok temu.
Pieprzone towarzystwo wzajemnej adoracji.
8_in - Kogo g---o obchodzą oskary daje plusa, a kto się jara życiem celebrytów, scrol...

źródło: comment_OY0W8HEUbQKdnMyULzRs8VZqGxJVOyEv.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@8_in: Jest pewna różnica między oglądaniem gali na żywo, a czytaniem o niej na Pudelku, gdzie uwaga jest skupiona na celebrytach, a nie filmach.
  • Odpowiedz
@8_in: Do k---y nędzy, tagujcie jakoś to g---o z żebraniem o plusy. Czy ty w ogóle oglądałeś filmy tych "pseudocelebrytów", czy tylko p--------z, nie zdając sobie sprawy ile pracy i kunsztu artystycznego potrzeba do stworzenia na przykład takiego birdmana
  • Odpowiedz
Ja nie zaglądam w cudze życia do tego stopnia, by interesować się kazda p------ą i sledzić na ekranie gale rozdania nagród pseudo celebrytom, bo moje życie nie jest aż tak nudne, by to robić.


@8_in: Moje życie nie jest takie nudne, żeby oglądać oskary, ale wystarczająco słabe żeby n---------ć o tym na mirko.
  • Odpowiedz
@gompkaaa: OH, JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY KONESER SZTUKI, JAK BARDZO MAM WYCZULONY GUST NA GENIUSZ ARTYSTYCZNY KIM KARASZJAN! O JAKA TO BYŁA WSPANIAŁA, PODKREŚLAM WSPANIAŁA, NIETUZINKOWA GALA! NIE JAKAŚ BIEDAIMPREZA JAK W AKADEMCU ZE STUDENTAMI, ALE WSPANIAŁY DOROCZNY FESTYN NAJBARDZIEJ UZDOLNIONYCH GWIAZD HOLYŁUD. JESTEM LEPSZY, BO ZNAM ICH WSZYSTKICH NAZWISKA I WIEM NA JAKIEJ AVENUE MIESZKA KAŻDY CELEBRYTA. A WY CO? DALEJ JEZDZICIE OGLĄDAC ODCIŚNIĘTĄ DŁOŃ ARTURA BARCISIA W
  • Odpowiedz
@Mamoniowa: Nie do konca, poczytaj temat. Mircy majo róznie opinie, nie poklepujemy się po plecach i nie wchodzimy sobie w zadki. I to jest fajne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz