Wpis z mikrobloga

Kogo g---o obchodzą oskary daje plusa, a kto się jara życiem celebrytów, scroluje dalej.

Gównoszopka, a w niej pseudo celebryci i kazdy więcej uśmiechnięty, motzniej uszczęsliwiony, szczerzej wzruszony, chcący bardziej ratować świat niż rok temu.
Pieprzone towarzystwo wzajemnej adoracji.
8_in - Kogo g---o obchodzą oskary daje plusa, a kto się jara życiem celebrytów, scrol...

źródło: comment_OY0W8HEUbQKdnMyULzRs8VZqGxJVOyEv.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@8_in: Najwieksza gala z najlepszymi i najwiekszymi aktorami, a jakis noname na wykopie pisze, ze to nieznani celebryci, czego ja tu sie nie dowiem. :D
Kolejna osoba ktora niczym sie nie interesuje i siedzi w piwnicy, a jedyne o czym mozna pogadac to o jej umyslowym stulejarstwie.
Usun konto.
  • Odpowiedz
  • 3
@loczyn: Dobrze powiedziane- gównoaktorzy i pseydocelebryci to by byli, jakby najlepszym filmem nieanglojęzycznym zostali Wkręceni 2, "Hanka Mostowiak" odebrała nagrodę za najlepszą aktorkę, a kuźniar za aktora. Plus robiliby wywiady ze spasionymi grycankami i jakimiś frytkami czy chodakowskimi- wtedy można mówić o siarze, ale nie w przypadku takich filmów i reżyserów jacy są w hollywood...
  • Odpowiedz
@8_in: nawet nie chodzi o to że hejtuję czy darzę ceremonię jakąś nienawiścią - po prostu nie rozumiem jak ludzie mogą się jarać tym że jakiś człowiek udający kogoś w filmie i zarabiający za to grube miliony dostanie statuetkę. Niektórzy to wchodzą nawet na te pudelki żeby ogarniać kiedy ci aktorzy srają. Życie cudzym życiem i udawanie jakim to się nie jest światowym podczas przeglądania gazetek promocyjnych co by ogarnąć
  • Odpowiedz
@Jajcew: Chyba masz bledne pojecie o przemysle filmowym, ale spokojnie - nie mam zamiaru prostowac ;)
A Oskary to nie gala TVNu tylko nagrody akademii filmowej. Jesli ktos interesuje sie filmem to oskary to taka "podstawa".
Ps na filmowce nawet z tego sa egzaminy.
  • Odpowiedz
@loczyn: Leo i Depp - te 2 nazwiska nie posiadające oskarów na koncie mówią wszystko o wartości tych nagród ;) a wygrywają jakieś podlotki typu Lawrence, która w sumie nic ciekawego nie zaprezentowała, ale ją widocznie po prostu lubią. Nie bawi mnie ta szopka, ale skoro Was jara to nic mi do tego.
  • Odpowiedz
@8_in: a co ma zrobić ktoś, kto ma dosyć idiotów nietagujących wykopowych odpowiedników komentarzy w stylu "kto lubi sranie do ryja, łapka w górę"?

Oczywiście z tym pytaniem to żart, doskonale wiem, co mam robić.
  • Odpowiedz
I tak, wiem że niektórzy aktorzy poświęcają się dla ról - ale jaki to jest odsetek? Większość to snoby które muszą mieć własną garderobę, a najlepiej to całe mieszkanie i nie wchodź mi drogę bo ja wielki pan aktor.


@Jajcew: w dupie byłeś i adekwatną treść widziałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jajcew: Widac po wpisie ze autorke sraka boli bo ma gowniane zycie, a ludzie z gali maja swietne.
Co do aktorow - wiekszosc jest spoko prywatnie, z zagranicznych o tyle wiem co sie interesuje i od znajomych, przy polskich mialem okazje kilku poznac i to sa normalni ludzie.
  • Odpowiedz
@Jajcew: Być może jego informacje sa tak bardzo wiarygodne, bo przeciez siedzial całą noc z wypiekami na twarzy i ogladal galę rozdania oskarów, albo kupił Fakt z dodatkiem Gwiazdy i chłonął informacje o swojej pasji, jaką jest podglądanie innych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz