Wpis z mikrobloga

skoro wszyscy, to i ja również pokaże wam moje toczydełko. Silnik bieda, ale na takim setupie i tak szybko się po dziurawych ulicach niestety jeździć nie da :) Fotka z początku października, jak jeszcze była czysta :)
#bmw #samochody myślę że trochę #prawilnebmw #e38 i przy okazji trochę też #carboners #motoryzacja #pokazauto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Świeże dresy na jutro do pracy już wyprasowane.
Pobierz esk0 - skoro wszyscy, to i ja również pokaże wam moje toczydełko. Silnik bieda, ale n...
źródło: comment_nbNx8eI4UVdpKVQTmYAWjsFmMr6dWCv9.jpg
  • 31
@yanuncamas: dokładnie, 20" z profilem 245/35 przód i 275x30 z tyłu o ile dobrze pamiętam. Co do uzębienia, to różnie z tym bywa, ale jakby co, to zawsze pozostaje opcja z protezą. :)
@przemek6085: niestety nie - Niemiec nie pomyślał jak konfigurował nówkę sztukę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@valdo: kiedyś jeździłem znacznie więcej, teraz raczej niewielkie dystanse. Około 10-15k rocznie.
@esk0: przy takich dystansach nie trzeba być "wykopowym programistą" by takie cudo utrzymać ; ) Ja jak osiądę w jednym miejscu to też w coś w tym stylu zainwestuję. Póki co niestety musi być tanio w przeliczeniu na 1km.