Wpis z mikrobloga

#dziendobry Mirki i Mirabelki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W związku z tym, że ostatnio ceny fajek wzrosły na tyle, że normalne fajki kosztują dwa złote więcej niż najdroższe z czasów jak zaczynałem palić i że c-----o się czuje po #p-------y nadszedł czas rzucić ten syf.
Wczoraj ograniczyłem motzno ilości a dziś nie będę palił. Moim jedynym boostem są gumy do żucia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dajcie w c--j plusów żeby się udało

#rzucampalenie #rzucaniepalenia #zebroplusy #oswiadczenie
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szinken: powodzenia, przylacze sie do chory poprzednikow i powiem ze jak nie dasz rady to tabex/desmoksan bardzo efektywnie pomaga, nie pale od pazdziernika :)
  • Odpowiedz
Co to za moda ostatnio zeby chwalic kogos kto rzuca palenie, tak samo jak z grubasami ktorzy ida na diete, zajebiscie k---o przestales w--------c jak swinia i jesz teraz jak normalny czlowiek ,czy to powod do poklaskow? Nie sądzę. Identycznie jest z fajkami.
  • Odpowiedz
@szinken: Panie, kupuj tytoń bez akcyzy w jakiejś melinie i sam rób sobie p-------y. Tak działają nałogowcy i z obserwacji mam wrażenie, że całkiem sporo, szczególnie starszych ludzi tak robi. W bonusie dostaniesz dreszczyk emocji przed zgarnięciem.
  • Odpowiedz
@szinken: powodzenia kolego! też rzuciłem fajki po kilku latach palenia, już minął miesiąc i w ogóle mi sie nie chce palić, nawet do alko. Nie zajmuj gęby gumą, ani palców długopisami, bo to bez sensu, głupie nawyki. Tak samo jak zaspokajanie głodu nikotynowego jedzeniem. Wyjdź pobiegaj codziennie, albo co kilka dni, to zobaczysz jak fajnie jest nie palić. Naprawdę nie trzeba żadnych desmoxanów i innych shitów, wystarczy silna wola i
  • Odpowiedz
ostatnio ceny fajek wzrosły na tyle, że normalne fajki kosztują dwa złote więcej niż najdroższe z czasów jak zaczynałem palić


@szinken: normalne fajki kosztują ok. 10-11 zł więcej niż najdroższe z czasów, gdy zaczynałem palić :) rzuciłem jakieś 7 lat temu, polecam ten styl zycia.
  • Odpowiedz
@szinken: normalne fajki kosztują ok. 10-11 zł więcej niż najdroższe z czasów, gdy zaczynałem palić :) rzuciłem jakieś 7 lat temu, polecam ten styl zycia.


@sheslostcontrol: Za 10-11zł to kupisz jakiś szajs, którego się do ust włożyć nie da, normalne fajki chodzą teraz po 13,5-15,00zł.
  • Odpowiedz