Wpis z mikrobloga

@sproject: Nie mogę przejść trzeciego levelu bo ta piłeczka za szybko zaczyna lecieć :P Ale gierka całkiem przyjemna graficznie, czekam na jakieś nowe kozackie rodzaje kafelków, jest potencjał. Daję suba zostawiam dyszkę i zapraszam do mnie
  • Odpowiedz
@sproject: fajnie, że coś robisz i plus za to, jednak na tym etapie gra się średnio. Niewygodne sterowanie, piłeczka sama rusza, imo powinna lecieć wtedy kiedy gracz chce żeby leciała. W założeniu pewnie miało być trudniej a wyszło trochę irytująco, można chociaż pokazać czas/odliczanie do startu piłki. Nieustalone warunki przegrania, piłka gdzieś się zatrzyma na planszy i nic się nie dzieje, nie wiadomo czy się przegrało czy wygrało.

Wiem że
  • Odpowiedz
@blisher: @fuuYeah: Dzięki za opinię, panowie :) Na razie nie zajmowałem się jeszcze interfejsem, dlatego rozgrywka startuje automatycznie po pięciu sekundach, ale docelowo to gracz będzie rozpoczynał ruch piłeczki (oraz restartował poziom na wypadek gdyby zatrzymał się w jakimś momencie). Także wszystko będzie w swoim czasie. Czyli najprawdopodobniej kolejnym webdemku, bo dopóki tego nie zrobię, to nie będzie się czym chwalić ;)
  • Odpowiedz