Wpis z mikrobloga

Mireczki!
90kg, 1.87m. Zrobiłem sobie dzisiaj rozgrzewkę na siłowni - 30 min biegania 8km/h, przyjemnie dawno nie biegałem. Podszedłem do hantelków, machnąłem kilka razy 2x6kg i nie miałem pojęcia co dalej. Nie ogarniam, więcej ćwiczeń robiłem w domu hantelkami xD Weźcie mi coś doradźcie słyszałem że na początek dobre FBW ?= ten słynny trening obwodowy?
Also co wpieprzać. Rano zjadłem bułkę słodką, w południe obiad - ryż z indykiem i sałatka warzywna, wieczorem kanapki z ciemnym chlebem(może farbowany kawą, nigdy nie wiem jak odróżnić, lekki jest :D), serek wiejski, szyneczka sopocka i kiełba w pasterkach, co by różnicować mięcho ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak żyć? Jak koksować?

#mikrokoksy #silownia
  • 13
@Neutrin: Rozgrzewka 30 minut biegania ? xD Wystarczyło 3-4 minuty.

BMI masz ok, nie jesteś chudy ani gruby. Przyda Ci się solidny trening FBW, dużo wolnych ciężarów 3-4s 8-12 powtórzeń. Co do michy to jeść regularnie i zdrowo, unikać przetworzonych produktów, ograniczyć przekąski między posiłkami, ograniczyć przekąski.
@Masterczulki: Wiem, jutro będę przeglądał. Mam nadzieję, że nie było i wyszukiwarka nie działała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@karolzzr: Nie powiedziałbym, że ok. 25.7 Przed śwętami warzyłem prawie 85 >.< Strasznie dużą mam beburkę.
Chciałbym klatę przypakować, ten rejon pod obojczykami, bo wydaje mi się, że mam nienaturalnie płaskie, wręcz wklęsłe "mięśnie".
@shdw: Zaraz ogarnę.
Celem dla mnie by było coś takiego jak Brad Fit
@Neutrin: na sylwetkę Pitta z Fifghtclubu to moim zdaniem 6 miesięcy, to też zalezy od predyspozycji i genetyki. Jeśli chcesz skupić trening na klatce to przede wszystkim wyciskanie sztangi leżąc, wyciskanie sztangielek na skosie, wyciskanie sztangi wąsko, wyciskanie sztangielek poziom, dipsy na poręczac z pochyleniem, wyciskanie sztangielek na barki.
@shdw: Ej, nie mówię, że celem końcowym. Ale chciałbym zrobić porządną redukcję i wypchnąć klatę. Później można coś pomyśleć. Dobre te linki dałeś, ale blog ogórka trochę za szczegółowy dla mnie jest. Masz może coś w którą stronę machać hantelkami? :D

Hmm, pewnie tam będzie wszystko w tych linkach :D
@Neutrin: Serio, to po wymiarach nikt Ci nie odpowie na to pytanie. Wiem po sobie, że one nic nie mówią. Dziewięć miesięcy temu byłem 3 kilo lżejszy, ale za to dużo bardziej zalany. Widzę też, że sylwetke Pita to ja osiągnę jakoś w lecie 2016. Możesz masz dobre podstawy i porządne wycięcie da Ci taki wygląd. Wtedy faktycznie 6 miesięcy wystarczy.