Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #sexy #bekazrozowychpaskow #niecoolstory
Drogie mircy, dajcie trochę plusów bo nie wytrzymię
Otóż przedwczoraj dostałem smsa od byłej o treści - komp mi siada, możesz pomóc?
No to odpisuję, że nie mam czasu. Ona pomyślała, że chodzi o kasę, więc napisała - dostaniesz za to kilka piw
Myślę sobie, no dobra zobaczę co tam nie gra, jak będzie coś poważnego to najwyżej odpuszczę. Postanowiłem przyjść.
Wchodzę. Ona na mnie czeka z sebixem. Koleś wygląda na typowego prymitywa. Morda zakazana, bluza z nazwą jakiegoś hiphopowego zespołu i ruchy szympansa. Podchodzi do mnie i mówi - ziomek tam jest jakiś wirus z pedofilem; chciało mi się śmiać. Idę do kompa, a była i sebix idą do pokoju obok. Włączam sprzęt. Oczywiście komp okazuje się starym rzęchem. Działa normalnie 5 minut, potem pojawia się czarny ekran i po chwili pojawia się facjata policjanta i jakieś bzdury, że użytkownik ściągał pedofilie. Oczywiście podano gdzie trzeba przelać pieniądze, by komp zaczął normalnie działać. Kwikłem. Wpisuje w google problem, gdy nagle z pokoju obok rozchodzą się kobiece głosy typu - aaa, aaaaahh, uhhhhh. Myślę sobie "no #!$%@? ja tu kompa robię a oni baraszkują"; po chwili głos mojej byłej już oplata całe mieszkanie. Jebłem myszkę o biurko i wyszedłem z mieszkania. Co to różowe mają we łbie to nawet nie wiem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to odpisuję, że nie mam czasu. Ona pomyślała, że chodzi o kasę, więc napisała - dostaniesz za to kilka piw

Myślę sobie, no dobra zobaczę co tam nie gra, jak będzie coś poważnego to najwyżej odpuszczę


@JaroslaPolskeZbaw: no i dobrze ci. jak dla kilku piw lecisz do byłej kompa naprawiać, to masz na co zasłużyłeś.
  • Odpowiedz
@durielek: @avangarda:
Nie miałem nastawienia - O biegnę robić, bo jest szansa się napić
Ona nie była orłem jeśli chodzi o obsługę kompa, więc myślałem, że machnę to raz dwa i przy okazji zobaczę jak sobie radzi(wiedziałem, że kogoś ma, ale typka nie znałem). To była w dużej mierze ciekawość.
  • Odpowiedz