Wpis z mikrobloga

@Awerege: Czy jesteś w stanie mi powiedzieć czemu tylko postaci dobre do pusha brać? Za każdym razem jak wygrałem ten event to miałem mocny teamfight a bestia nie potrzebowała pomocy żeby rozwalać wieże, więc według mnie drużyna z pushem to przesada.
@ihaha: Chodzi o boostowanie wieży i coś, co jest dobre w długich teamfightach - Troll jest dobry, bo daje Attack Speed bestii; Necrophos jest dobry ze względu na aurę; Phoenix spowalnia bestie; Wyverna leczy bestię; Bristle jest dobry w długich teamfightach... etc etc.
@LoginZajetyNiepoprawny: ok i ja się z tym zgadzam, ale co zaczynam grę to ktoś się drze BIERZ PUSHA BIERZ PUSHA i potem okazuje się, że gówno z tego pusha, jak nas rozbijają w walce a potem robią push jednym lane i już jest gg.
@LoginZajetyNiepoprawny: Na solo udało mi się ogarnąć 4k MMR, więc chyba nie jestem w to taki zły(to dużo?).Ludzie totalnie nie wiedzą co robić:teleportują bestie w jakieś randomowe miejsca na mapie i używają wszystkich skilli jakie ma ta bestia nie patrząc nawet na stan życia sojuszników( tak, zdarzały się hand of god zanim się jeszcze cokolwiek zaczęło...).