Wpis z mikrobloga

#konkurs #wykoposcary2013 #oscary2013

Ogłaszam konkurs WykopOSCARY2013

Cześć! W związku ze zbliżającą się 85 galą rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej czyli znanym nam wszystkim Oscarów postanowiłem zorganizować mały konkurs.

Na czym będzie polegać? Sprawa prosta. Macie za zadanie wytypowanie zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wszystkie wasze typy zostaną wprowadzone do tabeli i będziemy czekać na wyniki. Możecie typować we wszystkich kategoriach albo tylko w wybranych. Jednak typując w każdej kategorii zwiększacie swoje szanse na wygraną.

Jeśli chcesz wziąć udział to wyślij mi na ”prywatną wiadomość” poniższy spis nominacji z tylko JEDNĄ wytypowaną przez Ciebie nominacją w odpowiednich kategoriach. Czas z wysyłaniem swoich zgłoszeń macie do 23 lutego (sobota) do godziny 12.00 . Prosiłbym jednak zgłaszać się wcześniej abym miał czas zapisać was w tabelach jeszcze przed krakowskim Wykop Party ;)

Nagrodzone zostanie trzech najlepszych uczestników. Oprócz satysfakcji i plusów mogą spodziewać się małych upominków (adekwatnych do mojego skromnego budżetu). W przypadku dużej liczby miejsc ex aequo wygrają osoby, które najlepiej wytypują w najważniejszych kategoriach czyli.: najlepszy film, najlepszy reżyser, najlepszy aktor i aktorka pierwszoplanowa, scenariusz oryginalny i adaptowany.

Na koniec zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie „WykopOSCARY 2013” i życzę powodzenia w typowaniu zwycięzców!

Tagujemy: #wykoposcary2013

Autorem plakatu jest.: @edytq Bardzo Ci dziękuję za pomoc! :D
  • 18
@WilkBardzozly:

Najlepszy film:

"Lincoln"

"Les Miserables. Nędznicy"

"Operacja Argo"

"Poradnik pozytywnego myślenia"

"Django"

"Życie Pi"

"Wróg numer jeden"

"Bestie z południowych krain"

"Miłość"

Najlepszy aktor pierwszoplanowy

Daniel Day Lewis ("Lincoln")

Joaquin Phoenix ("Mistrz")

Bradley Cooper ("Poradnik pozytywnego myślenia")

Denzel Washington ("Lot")

Hugh Jackman ("Nędznicy")

Najlepsza aktorka pierwszoplanowa

Jessica Chastain ("Wróg numer jeden")

Jennifer Lawrence ("Poradnik pozytywnego myślenia")

Emmanuelle Riva ("Miłość")

Quvenzhané Wallis ("Bestie z południowych krain")

Naomi Watts ("Niemożliwe")

Najlepszy aktor