Wpis z mikrobloga

Witajcie!

Już w przyszłym tygodniu chcielibyśmy Was zaprosić na pierwszą audycję, a zarazem test dla nas przed oficjalnym startem radia.

Jako że chcielibyśmy aby KAŻDY z Was miał realny wpływ na funkcjonowanie radia i audycje jakie znajdą się w ramówce, zapraszamy do oddania głosu na temat pierwszej audycji w temacie Muzyka Świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) - będzie to cykl maksymalnie dwugodzinnych audycji tematycznych z muzyką z danego kraju/regionu świata.

Zapraszam do głosowania poprzez plusy.


#mirkofm #muzyka
  • 24
@Weishaowang: tak witam. polowe zycia spedzilem na zglebianu muzyki brazylijskiej. napisalem kilka prac naukowych dotyczących unikalnego song-writingu spod znaku bossa-novy i wpływu wód gruntowych, i roślin na harmonizacje utworow i unikalne progresje akordow na podwójnych petlach, jak u lil herba.
@KurtGodel: kolego lil herb to ten co rapowal o herbacie? czy o ziolach? wykop fm jest 12+, nie od 18 wiec nie bedzie rapsow i zielsku
na hiszpanie czekasz? w brazylii byles? na orgazmusie czy innej wymianie? mam nadzieje ze aidsa do kraju nam nie przywiozles lewaku
czekam na audycje, ale jak nie jestes gluchy to nie wiem czy Ci pozwola
pozdrawia krol albanii tanczacy do lo borges
@Weishaowang: wez kolego, osmieszasz sie. ja bylem w brazylii i przywiezłem oryginalne winyle Chico Buarque i Nascimento. bylem na marakanie jak grali wielki koncert samba-jazzowy z udzialem stevie wonder magic band. chcialbys tak zalewac forme na erazmuskach a tylko piwniczysz.
podrawia entuzjasta dobrego wina i brazylejry