Wpis z mikrobloga

Mireczki skończyłem konfigurować netboka dla moich rodziców. Będzie to ich pierwsza samodzielna styczność z komputerem. Więc robię dla nich instrukcje obsługi internetów. Na razie mam to:

1. Załóź konto email
- Zarejestruj się na portalu gmail.com
- Postępuj zgodnie z intstrukcjami
- Zapamiętaj login i hasło
KONTO EMAIL TO PODSTAWA FUNKCJONOWANIA W INTERNECIE
- login powinien brzmieć imięnazwisko@gmail.com

2. Nie pobieraj żadnych programów pokroju "Przyśpiesz swój PC" "Przyśpiesz swój internet" itp.

3. Nie bój się klikać gdziekolwiek. Komputer od tego nie wybuchnie (chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

4. Nie zakładaj konta na Facebooku, naszej klasie i innych portalach społecznościowych.

5. Jeżeli wyskoczy ci coś pokroju "wygrałeś miljon złotych" albo "jesteś naszym milionowym klientem" NIE KLIKAJ W TO


Jakieś pomysły na inne punkty?

#komputery #rodzice #pomocy
Pobierz
źródło: comment_mCKGI9W6hNDz16oLrkET1isZQMuu1Rc0.jpg
  • 31
@CreativePL: Zaryzykowałem - dla własnego dobra nie próbuj... idę się wyrzygać.

PS "masowanie wielkich szparek", "prezentacja tłustej cipy" i to wszystko okraszone miniaturkami, bleeeeeeeee
@CreativePL: wystarczy wejść w historie, na początku jest wyszukiwanie hasła "erotyka" w onecie, po kilku miesiącach w google, a po nastepnych kilku miesiącach osobnik zna już strone na którą chce wejść. Ale to nic, chwilowo to był laptop z którego korzystał mój dużo młodszy brat i rodzice, nazwy podpowiedzi były przedziwne "walikonik.pl"
@CreativePL: Pokaż mu od razu kilka fajniejszych stron z jakimiś informacjami, rozrywką itp. żeby sobie nie organizował #!$%@? czasu w internecie na przeglądaniu interii czy innego onetu ( ͡° ʖ̯ ͡°)