Wpis z mikrobloga

@D3lt4: do tego nie wyczuwasz oczywistych zartow i fejkow XD ja wiem, ze zycie z kobieta z oazy moze byc troche frustrujace, ale k---a - ogarnij sie. smiesznosc po raz drugi. :3 moze jak przyjda zlote gody, to w koncu do czegos dojedziesz. zycze ci tego chłopie :3
  • Odpowiedz
@D3lt4: miej te zlote gody w pamieci - moze w kocncu dojdziesz wtedy do drugiej bazy. ja bym przynajmniej o tym myslal, chociaz rozumiem jesli to cie brzydzi :D
  • Odpowiedz
@D3lt4: yep, kazdy zart i beka z innych to oznaka nudnego zycia, to dosc duza oczywistosc wiec daruj sobie XD

dobra, wiem ze jestes w stanie tego nie ogarnac - to tez zart
  • Odpowiedz
@D3lt4: w ogle abstrachujac - ten ból d--y, który sprawia, ze przegladasz czyjs profil na wykopku zeby wyciagnac cos osmieszajacego, a to sie okazuje żartem w ktory uwierzyles na tyle, zeby go zaprezentowac swiatu - przykro mi, ale sam sobie zapewniles ta zenade XD
  • Odpowiedz
@D3lt4: wierzymy ci kolego, rozumiem ze tym razem nie podzielisz sie linkiem, bo przypadkiem znow wyszloby na to, ze sie osmieszasz? w zasadzie to rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ps. w sumie to nie masz 'do czynienia' ze mna, moze skup sie na zonie z oazy. jeszcze pewnie sporo pracy przed wami, wiec moze jednak skup sie na niej, a nie na chłopcach z internetu, to
  • Odpowiedz
@D3lt4: czekaj, ty serio myslisz ze wrzucilem zdjecie kolesia (i to jestem ja) ktory wyladowal na wszystkich kwejkach i zebral beke z polowy internetow? i dodalem do tego bekowy opis z jego (mojego xD) bloga? jestes nierealny, no ale potrafie zrozumiec ta reakcje obronna, jesli naprawde w to wierzysz XDDDDD
  • Odpowiedz
@D3lt4: poza tym nie chce cie martwic, ale powodem przez ktory dana osoba nie potrafi myslec abstrakcyjnie, rozumiec oczywistej ironii - jest czesto zespol aspergera. powinienes zbadac sie pod tym kontem. mowie serio.
  • Odpowiedz
@D3lt4: akurat pierwszy zdiagnozowalem u niego zespol debrucka tutaj na wykopie, ktory jak widac okazal sie rzeczywistoscia - wiec nie heheszkolwalbym na Twoim miejscu tylko potraktowal moja rade serio ;333
  • Odpowiedz
@Laserade: > co byś zamierzał mi coś zrobić za powiedzenie coś takiego

Agresja fizyczna jest dla słabych psychicznie. Po prostu wychodzę z założenia, że twarzą w twarz jest większa kultura niż w Internecie, a za p-------a faktycznie przepraszam, poniosło mnie. :S
  • Odpowiedz
@D3lt4: Ok. Ogólnie nie widziałem w tym żarcie nic złego, także po powiedzeniu tego w realu zakładałbym że ludzie w tym i ty po prostu by się zaśmiali, nie miało być to obraźliwe i byłoby co najwyżej "hehehe, hohoho, aleś ty śmieszny sebix"
  • Odpowiedz