Wpis z mikrobloga

@Zabatrawiasta: Tak. Masz ekran, podchodzisz, wybierasz odbiór paczki, wpisujesz numer telefonu i kod, który wcześniej przyszedł smsem oraz e-mailem. Otwiera się skrzynka i na ekranie pokazuje która to. Wyjmujesz, zamykasz i potwierdzasz na ekranie czy wszystko ok, ewentualnie jak masz uwagi, to też jest ekran do reklamacji itd. :)
@D3lt4: mi kiedyś tak do paczkomatu kurier wsadził pudło z 23" monitorem, do takiej samej przegródki. wyglądała dokładnie tak samo szczelnie, na szczęście było wycięcie na rękę więc nie musiałem robić "przyssawki z ryja" :D
@D3lt4: w razie potrzeby SOR powinien mieć na stanie chirurga lub ratownika medycznego który wykona bezboleśnie ekstrakcję drewnianego walca klasy cienkiej z szanownego zakończenia układu poboru energii z środowiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@D3lt4: na przyszłość: bierzesz klucze, odpinasz jeden z nich, wkładasz jeden w szparę po lewej, drugi po prawej i wyciągasz. No chyba że było tak ciasno że w ogóle się nie dało kluczem podważyć.
@lasic01: Spoko, świata nie będę naprawiać. Wtrąciłem tylko, że dla mnie wtrącanie zwrotu typu "ryj" do nieznajomej osoby jest przejawem chamstwa.


@D3lt4: o #!$%@?, kolego, wracaj do oazy czy tam stowarzyszenia malych harcerzy, bo widze ze jestes wrażliwszy niż łechteczka 30letniej dziewicy. śmieszność.