Wpis z mikrobloga

No elo, dzisiejszy dzień 55 dolców do przodu, mecz LGB(t) ze szwabami niestety dla szwabów, 5/6, yoopi ay ye. 4 wykopki które mi podziękowały, 2 padawanów którzy dzisiaj zarobili łącznie więcej niż na mnie wydali kiedy brali ofertę coachingu. Same sukcesy.
Dzisiaj dzień się już dla mnie skończył, ameryka wieje p-----m. Chciałbym wykorzystać ten post jako małą tablice ogłoszeń.

1) Jeżeli jest tutaj ktoś kto bardzo chciałby zrekompensować się za analizy które tu robię, link do dotacji (w skinach, mogę też podać pejpola na PW jak ktoś się bardzo uprze) jest TU
Zanim oczywiście wyskoczycie na mnie HURR DURR ZŁODZIEJ POLAK - zostawiam to jako opcje, chcecie możecie, wcale nie musicie, bo to co tutaj robię bardzo mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie liczę nawet na jakiekolwiek, patrząc na to że nawet plusów na analizach nie chcecie dawać sknery.
P.S To jest drugie konto na którym bawię się na srebrach.
2) Dzisiaj mój tag odnotował największy przyrost od ostatnich dwóch tygodni, 125 wyznawców, jest to mniej więcej takie odznaczenie jak "pracownik miesiąca" cieszy i mam nadzieje że kiedyś będzie nas nawet 1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To by było na tyle. Koniec przekazu.

JEŻELI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE BARDZO ROZBUDOWANE ANALIZY, DAJ PLUSA, POLECAM TAKŻE OBSERWOWAĆ NAJLEPSZY LEWACKI TAG NA WYKOPIE - #lewackiebety ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HejterskiPL:
CYTAT
Siadam i ciebie uczę podstaw betowania, zaawansowanych taktyk rozwoju, proste analizowanie polegające na chłodnej statystyce, dostajesz do tego tabelki w excelu + dostęp do 2 grup w których często są #potwierdzoneinfo
KONIEC CYTATU
  • Odpowiedz