Wpis z mikrobloga

@StringerBell: Topolskiego nawet nie grałem, po prostu staram się prowadzić ostatnio zdrowy tryb życia, i zwykle jak już przychodzą to jestem w objęciach Morfeusza :D to uratowało mnie przed jeszcze większymi stratami.
@mattheamos: Cóż, co zrobić. Wiadomo że przy zakładach nigdy nic nie jest pewne, ale to jak typerzy którzy swoją renomą wywalczyli sobie płacenie za typy, jebią teraz równo jeden za drugim, każe mi sie zastanowic czy to nie
@StringerBell: No tak, tu mi chodzi raczej o to, że stawiając typy od różnych ludzi, w różnych sportach, różnych rodzajach (overy, handicapy, itp), dywersyfikując banrkolla, trzymając dyscypilnę... NIC nie wchodzi :D W sumie doszedłem do wniosku że mogliby na Pinnacle zaznaczać zyski na zielono, bo ten czerwony kolor strat nie ma niczego co by go potrafiło przyćmić i chociaż trochę zmniejszyć ból porażek.
@Misiokoala: jeden miesiac na minusie, hurr durr zamykaj wszystko xD
plz pozwol ze o to czy sie w to bawic czy nie bede ja decydowal ;) tylko ja tu cos ryzykuje ;)
@aqualioss: co do typerow, zmienie i poslucham was w tym miesiacu bardziej niz w poprzednim, moze macie lepszego nosa ;)