Wpis z mikrobloga

O.O Zobaczyłem artykuł na JoeMonster i zaczynam się zastanawiać dokąd ten świat zmierza i jak są wyznaczane trendy. Lumbersexual for god sake! Jakkolwiek idiotyczny ruch, dorobiona ideologia jest również jakimś totalnym absurdem, ale to już przechodzi ludzkie pojęcie. Sam jestem posiadaczem brody jeszcze zanim była modna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to?! #rozowepaski wam się to naprawdę podoba?

http://joemonster.org/art/30878/Dzien_w_ktorym_drwaloseksualny_przestalo_byc_meskim_okresleniem

#gorzkiezale #pytanie #broda
  • 6
  • Odpowiedz
@yanosky: To co osobiście dziwi mnie i nawet nie irytuje, a szokuje to fakt jak psuje się indywidualne kanony męskości dla materialnej, sprzedajnej mody. Z roku na rok coraz gorzej. Najpierw wsadzili chłopów rurki a teraz pokazują żeby farbować brody...
  • Odpowiedz
@Hybu: Primo - chłop nie da się wsadzić rurki ;) Secundo - chłop nie zafarbuje sobie brody.
Tertio - noszę zarost od przedwojny! I nie dam się ogolić! :D
  • Odpowiedz
@yanosky: Całkowicie się zgadzam. Co jednak nie zmienia faktu, że próbowano nam wmówić, że tak się teraz chłop ubierać powinien. Brodę w życiu planowałem tylko raz farbować - jak miałem grać Mikołaja dla dzieciaków.
Ach. Trend modowy to jedno. Ale dorabianie do tego bzdurnej ideologii miejskich drwali i tym podobnych historii mnie po prostu drażni. Na zbyt wiele sposobów próbuje się nam maglować poglądy, zainteresowania i potrzeby.
  • Odpowiedz