Wpis z mikrobloga

Wow, dziś mamy aż 8 meczy. Bardzo dużo. Można dużo wygrać/przegrać więc uważajcie i sprawdzajcie też sami bety.

Fnatic - Liquid

Co tu dużo mówić... Fnatic to wygra. Tyle XD Polecam lecieć highbeta. Mało wygracie ale potem możecie betować z returnsów, a nie mieć problemy z botami.

CLG - LDLC

LDLC to bierze. Są na LAN'ie, na którym sobie dobrze radzą, a CLG nawet jeśli jest najlepszym teamem NA to nie ma co się równać do LDLC. High LDLC

NiP - Dignitas

Bardzo trudny mecz. Na większości map NiP wygra. Jeśli dadzą DD2/Nuke to w formacie BO1 może być straszne. Tak jak to ostatnio to widzieliśmy. Cache prawie easy win dla NiP, a nuke pamiętamy... Ah no tak... zapomniałem dodać najważniejszej rzeczy - NiP przecież ostatnia gra tak dużo razem. Siedzą w tym gaming housie i cały czas practice. Po ostatnim winie na Dignitas 8 dni temu mój bet leci na nich. NiP mid bet

Kabum - Cloud9

Lecimy tutaj na Cloud9. Brazylijski team nie ma z nimi szans. Co przemawia za C9:
- indywidualny skill lepszy
-ostatnie wygrane w Ameryce
- n0thing i ShahZaM
Jasne, Kabum najlepsze w Brazylii, ale jednak nie sądzę żeby mieli szansę na taki team jak C9. mid-low C9.

Fnatic - LDLC

Mecz dnia jak dla mnie. Nie da się tutaj niczego na bardziej możliwego obstawić. To jest całkowite 50-50. Będzie to ciekawy mecz do oglądania. Nie powiem wam żadnych argumentów, ponieważ jest ich zarówno tak dużo po jednej i drugiej stronie. Ja kieruję się sercem i po prostu lecę na LDLC, ale tylko LOW BET. Ryzyko maxymalne w obstawianiu w tym meczu.

Liquid - CLG

Bardzo trudny mecz do obstawienia. Obu teamów nie widzimy na lanach i jest to ciekawe. Przed tym co mnie trzyma przy jednej z drużyn pragnę powiedzieć iż patrzmy co będą robili w poprzednich meczach! Ten bet może się zmienić i będę pisał pod tagiem #csgolounge jeśli zajdzie taka potrzeba. Dla mnie jest to mecz dla CLG. W tym momencie są najlepszą jak dla mnię NA drużyną. Liquid ostatnio większość meczy przegrywało. Druga sprawa to tarik- NO CO TEN CZŁOWIEK WYPRAWIA!!!1 Mid Bet na CLG

NiP - Cloud9

No i znowu. Cloud9 nie ma tutaj wgl startu do jednego z najlepszych teamów EU. Argumenty dla mnie takie jak te z dignitas + tutaj gracze są lepsi skillowo. High NiP

Kabum - Dignitas

Brazylijska drużyna to już wgl. Jeśli amerykański ma jakąś szansę to takie brazylisjkie Kabum nie ma startu tutaj żadnego. Mogą się poddać. High Dignitas.

40 minut, ale wszystko dla pieniędzy !

#csgolounge #csgobets
źródło: comment_egnsnDo4C3vTYwQ6NjWki3brzM5ameBw.jpg
  • 13